Декоративна тарілка "Під водою", Зеновій Флінта

Артикул: 235

Автор: Зеновій Флінта
 | 
 | 
Категорії: 
Ціна:

До кінця акції:

24
дні
11
години
59
хв
23
сек
Наявність товару: Очікується
Країна: Автор: Зеновій Флінта
Артикул: 235
Показати повний опис
Опис
Прекрасна ексклюзивна керамічна декоративна тарілка від українського художника-кераміста, живописця і графіка Зиновія Петровича Флінти виконана з кам'яної маси, застосовуючи рельєфний розпис і емалі. Вона створена в кращих традиціях філігранної пластики і феноменальної художньої інтуїції, щоб оригінальним і неповторним способом додати повсякденному життю вишуканість, елегантність та естетизм.

Цей дивовижний витвір справжнього професіонала своєї справи являє собою унікальний синтез незвичних матеріалів, фактури і форм, не маючи аналогів і подібностей з іншими роботами майстра. Керамічна тарілка, несучи атмосферу затишку, комфорту і душевної рівноваги, стане неперевершеним елементом декору будь-якої кімнати. Композиція «Під водою» найкращим чином дозволить зануритися в загадковий і таємничий світ художника і доторкнутися до високого мистецтва. Занурившись в щільно спресовану позитивну енергетику, яку генерує творчість Зиновія Флінти, можна відчути весь масштаб, всю міць потенціалу, закладеного поколіннями в національне мистецтво України.

Колоритна штучка, безсумнівно, буде прекрасним вибором в якості подарунка до будь-якого свята. Вона не тільки продемонструє Ваш вишуканий смак, статус і витонченість характеру, але і приємно обрадує свого нового володаря.

Характеристики:
Розміри: діаметр 37 см
Матеріал: кам'яна маса з елементами ручного рельєфного розпису і емальєрними вставками
Виконано в єдиному екземплярі

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

4.9
Характеристики
Наявність товару: Очікується
Країна: Автор: Зеновій Флінта
Артикул: 235
4.9
Категорії
Доставка
Оплата