Вітчизняні платівки на подарунок

Pasotti ложка для взуття «Golden Lion» Детальніше

Популярні Вітчизняні платівки для любителів

пластинкиІсторія цього чудового та зручного носія популярних музичних композицій починається з 1896 року, коли Еміль Берлінер винайшов грамофон. Тоді для створення першої грамплатівки було використано матеріал природного походження шеллак. Дещо пізніше з'явилися вироби з полівінілхлориду (у народі-просто вініл). Не варто доводити той факт, що ще кілька десятків років тому вітчизняні платівки мали величезну популярність серед меломанів, яка є актуальною і нині завдяки активній діяльності сучасних діджеїв.

Спочатку люди слухали односторонні записи, але у 1903 році вже можна було насолоджуватися двосторонніми дисками з різноманітною швидкістю прослуховування, які розташовувалися у зручній упаковці (конверті). На початку XX століття велика кількість спеціалізованих фабрик розпочала випуск такої мелодійної продукції, що збереглася до сьогодні. Тепер кожен відвідувач магазину може швидко купити відповідні Вітчизняні платівки на подарунок, увійшовши на сайт Fama.ua або відвідавши гостинний Шоу-рум.

Асортимент пропонованих музичних платівок

Кожен активний покупець в даний час має відмінну можливість швидко і без зайвих проблем придбати вітчизняні вінілові платівки в цьому привітному магазині, що пропонує тільки ексклюзивні диски високої якості. Ось із чого зацікавлені любителі вінілу можуть вибрати:

Класичні Вітчизняні вінілові платівки, які давно стали знаменитими на всю країну, до яких входять ВІА «Пісняри», легендарні твори Алли Пугачової, Володимира Висоцького, Софії Ротару та інших відомих виконавців.

Пам'ятні дорогі подарунки можна зробити з такого преміум сегменту, як набір із 4-х платівок П. Чайковського «Пікова Дама», концерт гурту Кіно «Ніч» чи завжди молодий Юрій Антонов із гуртом «Аракс».

Незабутній віп подарунок вийде, якщо людина стане власником популярних пісень Ігоря Ніколаєва, групи «ДДТ» або збірки «Парад ансамблів».

Не варто скидати з рахунків вінілову продукцію з безсмертними творами Лева Лещенка, Олександра Розенбаума, Валерія Леонтьєва та безлічі інших відомих співаків та ансамблів.

Чому потрібно купувати у цьому магазині?

Користувачі повинні знати, що гарантовано отримають лише оригінальні подарункові сувеніри від перевірених постачальників. Кожне оформлене замовлення оперативно буде доставлено до будь-якого району Києва, області, а також до інших міст України. Люди можуть купити різноманітні диски за вартістю від 0 до 4000 гривень, використовуючи вигідні знижки та цікаві акції.

Чacті питaння пpo Вітчизняні платівки