Сувеніри на Морську Тематику на подарунок

Параметри

Ви вибрали: 46 товарів

Детальніше

Сувениры на морскую тематикуОсь що подарувати колишньому моряку, у якого є все? Такому, який бачив весь світ і може багато чого собі дозволити? Або заможній людині, яка захоплюється морем і всім, що з ним пов'язано? Що подарувати людині, яка знає море, як ніхто інший? Людині, який бачив дев'ятий вал наживо, а не на картині? Людині, який об'їздив всі країни, пробував їх на смак і на запах, завалив рідних заморськими сувенірами і розбалував дорогими подарунками? Людині, яка вміє заробляти гроші і дружить з морем?

Дуже складно догодити такій людині. Складно, але можливо!

Ми пропонуємо вишукані подарунки на морську тематику від найвідоміших світових брендів (Anframa, ROSS LONDON, Sea Club, Vizuri, Брати Озюменко і ін.). У нас можна купити оригінальні подарунки з морською тематикою: вантажні підзорні труби, ексклюзивні статуетки, годинник, деталізовані срібні монети, ринду, моделі кораблів, компаси, канцелярське приладдя, сувенірні глобуси, штурвали, настільні лампи ... І це далеко не весь перелік товарів .

Наші подарункові сувеніри:

    - зроблені з міцних, дорогих матеріалів (благородні породи дерев, золото, срібло);
    - стануть вишуканою прикрасою будь-якого інтер'єру;
    - функціональні, незважаючи на свою витонченість і красу;
    - створені руками самих кращих художників, ювелірів і майстрів по ручній роботі;
    - ексклюзивні в своєму виконанні. Другого такого ви не знайдете.

Повірте, будь-який моряк або просто любитель моря буде зворушений таким подарунком. Адже по суті це віп подарунок, дорожнеча і вишуканість якого здивує навіть найвибагливішого життям людини, ким би він не був - капітаном далекого плавання, колекціонером або самим королем.

Для особливо вимогливих клієнтів в нашому асортименті є старовинні, антикварні речі з морською тематикою, які стануть справжньою знахідкою для колекціонерів. Такі ексклюзивні речі будуть цінуватися все вище і вище з кожним роком. Можна сказати, купити такий подарунок - зробити відмінне капіталовкладення. Трохи краще будь-якого депозиту в банку.

Багато наших подарунки з морською тематикою комплектуються шикарними футлярами ручної роботи, які самі по собі є творами мистецтва, а також допомагають зберегти подарунок від негативного впливу навколишнього середовища.

Якщо ви шукаєте сувеніри на морську тематику на подарунок, то краще нашого магазину вам не знайти. Ми з морем на ти. Ми знаходимося в місті Київ. Для замовлення достатньо зв'язатися з нами за телефоном або написати нам. У нас можна купити дорогі подарунки для дорогих людей.

Чacті питaння пpo Сувеніри на морську тематику