Manopoulos

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 140 товарів

Бренд


NEW MANOPOULOS CHESS COLLECTION Детальніше

Подарунки від Manopoulos

Грецький бренд Manopoulos представлений на ринку різними видами настільних ігор. При виготовленні шахів, нард використовувалися латунь, бронза, благородні метали, дерево рідкісних порід. Вражають шахи не тільки красою матеріалів, але і майстерним виконанням, яке здійснює їх справжніми витворами мистецтва.
Такі набори - найкращі подарунки для дітей і дорослих, які люблять подумати над хитрими комбінаціями, милуючись красою фігурок. Володарі бренду створили по-справжньому ексклюзивні шахові набори. Всі колекції - тематичні.Manopoulos

Фігурки можуть зображати:
- давньогрецьких воїнів і спартанців;
- жителів Візантійської імперії;
- міфологічних героїв;
- учасників древніх олімпійських ігор;
- лицарів середньовіччя;
- жителів часів Ренесансу і інших часів.


Всі фігурки наборів Manopoulos виконані дуже детально і правильно з історичної точки зору. Багато ігрових дошок стоять на ніжках, стилізованих під античні колони храмів. Ця деталь - нагадування про Грецію, звідки до нас прийшли ці вироби. Твором високого мистецтва вважаються також нарди, що викликають захоплення поєднанням високоякісних матеріалів, досконалістю виконання, стильним дизайном.


Ці дорогі за вартістю брендові предмети - кращий ВІП подарунок для начальника, колеги, родича. Їх можна піднести з особливо урочистого випадку - на ювілей, весілля, в знак подяки і уваги. Такий дар його одержувачі не сховають в дальній кут, а залишать на видному місці, щоб всі могли милуватися його красою.


Шахові дошки, коробки для нард виконані в різних розмірах і колірних рішеннях: червоних, коричневих, бірюзових і інших тонах. Можна вибрати варіанти, в яких фігурки оброблені напиленням під золото, срібло, облагороджені патиною.


Придумувати комбінації над цією дошкою можна не один десяток років. Потім набір можна спокійно подарувати ще кому-небудь, тому що всі його елементи залишаться в первісному стані. Любителів інтелектуальних занять порадує чудова можливість купити брендовий виріб з такими якостями.