NAO

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 1 товарів

Бренд


Nao - подорож в світ прекрасного

Назва бренду Nao перекладається як «корабель», зображується у вигляді іспанського парусного судна 15 століття. Це символізує філософію і стиль компанії - подорож в творчому просторі, пошук витоків.

Трішки історії

Нао є відомою торговою маркою, що входить до складу знаменитої компанії Lladro Group. Цей бренд виник як квінтесенція цілей компанії - створення унікальних, але доступних фарфорових виробів в світовому масштабі. Випускаються брендом Nao порцелянові статуетки можна придбати в багатьох країнах Європи, і в США.

секрети майстерності

Вироби цього бренду проходять складний процес виготовлення, мають бездоганну якість. Всі статуетки Nao створюються з окремих сегментів, що з'єднуються рідким порцеляною. Потім. вони вручну розфарбовуються майстрами. У палітрі компанії існує понад 4000 квітів. Випал готових статуеток здійснюється при температурі 1300С і триває цілий день. Після чого, фігурки проходять суворий контроль якості і фасуються в художньо оформлені коробки.

застигла краса

Вироблені компанією Nao сувеніри з порцеляни, є статусними творами мистецтва. Вони прикрашають приватні колекції знаменитих шанувальників цього бренду. Для статуеток характерні: професійна деталізація, добрий гумор, ніжність образів і дивовижна натхненність. Зростання числа різних видів продукції представлений декількома базовими колекціями.

ексклюзивність

Ці унікальні статуетки виходять обмеженими партіями. Кожна носить неповторний відбиток рук і таланту майстра. Nao подарунки приємно купувати собі і дарувати іншим, оскільки вони зігріті любов'ю до світу, мистецтва і людям. Рушайте і ви в світ краси і чарівництва під вітрилами компанії Nao.

Зараз переглядають