Посуд і сервірувальні аксесуари

Попільничка ручної роботи "Classic" з натурального рогу від Arca Horn Детальніше

Посуда в подарок Пошук подарунка завжди займає багато часу, вимагає фантазії та інтуїції, ситуація ускладнюється, якщо у людини є практично все. Звичайними презентами здивувати складно, вони зустрічаються всюди. Одним з актуальних віп-подарунків на всі часи вважається ексклюзивний посуд і сервіровки аксесуари зі срібла та порцеляни. У каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір приладів для сервірування столу, в тому числі антикварні. Унікальні столові прибори 19, 20 століть відмінно збереглися, вони допоможуть поринути в атмосферу довоєнної Франції або Німеччині, відчути дух дворянського застілля. Всі товари відрізняються унікальним виконанням, виглядають стильно, ідеально підходять для повсякденного застосування, урочистих подій, сімейних свят.

Асортимент

У каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір дорогих подарунків, дизайн аксесуарів продуманий до найменших деталей.
різновиди:
 - антикварні порцеляновий посуд;
 - глечики та декантери;
 - келихи з графином;
 - горіхоколи;
 - посуд для кави;
 - сервізи;
 - набори для спецій;
 - столові прилади;Посуда в подарок
 - спинці;
 - термоси та фляги;
 - соусниці, Сливница;
 - чаші і фруктовниці.

Особливості

Всі подарункові сувеніри виконані з якісних матеріалів. Інтернет-магазин порадує всіх любителів раритету. Колекціонери антикваріату завжди оцінять раритетну лопатку для сервірування десертів і тортів другої половини 19 століття, сільничку «Ракета» у вигляді ракети, французький порцеляновий сервіз Limoges 20 століття, раритетне срібне відро для шампанського середини 20 століття. Ексклюзивні столові прилади стануть відмінним подарунком на будь-яке свято або пам'ятну дату. Посуд допоможуть перетворити сервіровку столу на справжнє задоволення. Столові аксесуари зроблять будь-яке застілля особливим, навіть звичайна вечеря перетвориться в невеличке свято, наповнений незабутніми емоціями. Купити столові прибори Royal Buckingham, Eva Solo, Seletti та інших відомих європейських брендів в Києві можна всього за кілька хвилин через сайт, де можна ознайомитися з усіма деталями, умовами доставки.

Чacті питaння пpo Посуд і сервірувальні аксесуари