Оригінальні подарунки

Сортувати по:
Попільничка ручної роботи "Classic" з натурального рогу від Arca Horn Детальніше

Оригінальні подарунки для будь-якого приводу та урочистостей

оригинальные подаркиДарувати презенти нелегко, а вибирати їх набагато складніше. Потрібно знати і смаки, і переваги одержувача, вкластися у встановлений бюджет, а головне зробити так, щоб сюрприз не загубився серед усього поданого, а запам'ятався надовго. Оригінальні подарунки у найширшому асортименті пропозицій та в різних цінових категоріях можна вибрати на сайті. Спираючись на поради професіоналів, зробити це буде неважко.

Як вибирати унікальні подарунки

Купити оригінальні подарунки та дорогі подарунки – не завжди одне й те саме. Оригінальність – це незвичайно, а дорого – саме цінова характеристика. У нашому магазині є унікальні подарунки різного рівня доходу покупців. Встановивши фільтри, наприклад, за зростанням або спаданням ціни, можна досить швидко підібрати для себе найбільш підходящий.

Дуже зручно робити покупку після перегляду фото і ознайомлення з характеристиками/описом позиції онлайн-магазину, що сподобалася.

На день народження, на ювілей, на весілля та багато інших важливих подій можна купити в Україні подарунки преміум класу або доступнішої цінової категорії онлайн з доставкою у Києві та інших містах. Зробити це можна, не виходячи з дому, а просто переглядаючи віртуальну вітрину. Вона добре та зрозуміло оформлена, питань виникнути не повинно.

Дуже добре продуманий варіант перегляду фото з різних сторін та ракурсів. Створюється ефект, ніби тримаєш цю річ у руках, а не просто оцінюєш, розташувавшись з іншого боку екрану.

Корисні поради

У різноманітному асортименті можна розгубитися, тому кілька порад не завадять.

Перше, що потрібно для себе визначити - що ви розумієте під поняттям "унікальні подарунки", якими ви їх бачите, уявляєте. Що для вас "оригінальні подарунки". У чому саме ця оригінальність проявляється?

Для когось це милий сувенір, для когось дорога порцеляна, для когось незвичайна рамка з вже поміщеним у неї фото….Варіантів маса. І для кожного з них можна підібрати відповідні ексклюзивні подарунки.

Не варто розмірковувати про корисність/безкорисність. Практичну річ можна купити і без приводу, та й підбирати її не так вже й просто, а ось такий презент, який після себе пам'ять залишить на роки і навіть десятиліття, який з гордістю ставитимуть на самому видному місці, якраз і належить до категорії "унікальні подарунки" та "оригінальні подарунки".


Вибираючи унікальні подарунки рекомендуємо звернути увагу на:

 - різноманітні прикраси та годинники;

 - предмети для інтер'єру, типу картин, годинників, ваз, канделябрів, рамок для фото та ін;

 - антикваріат та вінтажні речі;

 - рідкісні книги;

 - оформлені відповідним чином настільні ігри;

 - дорогу канцелярію;

 - алкогольні напої та посуд для них.


Традиційно вибирати оригінальний подарунок чоловікові чи жінці не з близького кола спілкування досить складно, тому рекомендуємо не загострювати увагу на тонкощах, а робити приблизно таким чином:

  1.     Купувати подарунок начальнику, орієнтуючись те що, що він поставить/повісить їх у робочому кабінеті. Тобто, підбираючи під обстановку, під декоративні елементи, що вже є в ній. Запросить керівництво до кабінету на бесіду, огляньтеся уважно. Якраз і продумайте, що тут найкраще виглядатиме.
  2.     Якщо потрібні дорогі подарунки для чоловіків, слід чітко визначити з якої категорії вони вибиратимуться, потім встановити відповідні цінові кордони за допомогою фільтрів сайту. Так вибір значно звужується та й зайвих витрат не буде. Вони навіть у разі вибору супер презенту зайві не потрібні.
  3.     Вибираючи елітні подарунки або vip подарунки чоловікові, про смаки якого мало знаєте, дійте подібно до способу, описаного вище. Визначайте, що підійде під навколишнє одержувача, а чи не самому одержувачу. Уявляйте, як річ виглядатиме не сама по собі, а в тому місці, де вона має бути розташована.

На сайті вже все розсортовано. Наприклад, є окрема підгрупа – подарунок директору. Просто зайшли на цю сторінку, відсіяли непотрібне і вибрали з найкращого подарунка.

Оригінальний подарунок чоловікові, однозначно, повинен бути унікальним, таким, що показує увагу, запам'ятовується і, по можливості, входити в коло інтересів одержувача.

Переконайтеся з нами, що робити сюрпризи – це приємно!

Чacті питaння пpo Оригінальні подарунки