Anframa

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 141 товарів

Бренд


Каталог

Зберігай прохолоду там, де вона потрібна. Охолоджувачі для вина Wegg Детальніше

Anframa

Магазин подарунків FAMA пропонує ексклюзивні сувеніри преміум класу, які припадуть до серця будь-якому винуватцю урочистостей, будь то близький родич, партнер з бізнесу або кохана людина. Оригінальні дорогі подарунки від всесвітньо відомої компанії Anframa, що є справжніми шедеврами, порадують навіть найвитонченіших поціновувачів прекрасного, яких вже важко чимось здивувати.

Багатство асортименту

Перелік товарів відомого бренду Anframa включає кілька позицій, серед яких чимало покерних та карткових наборів, доміно, шашки, годинники, телескопи та подарункові аксесуари, виконані в стилі дамаскінаж. Ювелірна техніка полягає у створенні малюнків на металі за допомогою нанесення золота чи срібла. У такий спосіб створюються виразні та довговічні декоративні елементи, здатні гідно прикрасити будь-який приватний чи громадський інтер'єр.


Популярні категорії ексклюзивних сувенірів

Чудові за красою та витонченістю дорогі подарунки з Іспанії є не тільки для розваг. Серед унікальних комплектів, що постійно притягують захоплені погляди людей, знаходиться:

  •     • Ексклюзивні шахи у різному виконанні. Будь-якому колекціонеру або гравцеві буде приємно отримати в дар фігурки у вигляді героїв твору Сервантеса «Дон Кіхот».
  •     • Дорогий портсигар, поверхня якого прикрашена 24-х каратним золотом, що ніколи не тьмяніє, привертає увагу містичним жовтим кольором. Подарунок можна зробити як чоловікові, так і жінці.
  •     • Чудові запонки.
  •     • Статусні нарди.

Найкращий вибір елітних подарунків

Бутік FAMA у Києві завоював серед покупців бездоганну репутацію. З найбільш популярними категоріями можна ознайомитись на ресурсі та зробити замовлення, яке буде доставлено за адресою у швидкісному режимі. Зміцніть стосунки, не відмовте собі в задоволенні купити чудову річ за привабливою ціною. З кожною покупкою чек «худне» на очах, оскільки активується дисконтна програма. Блисніть тонким смаком і щедрістю, що так цінується в будь-якому середовищі!