Авторські роботи Євгена Єпура

Сортувати по:
-20% | Акція
-12% | Акція Новинка
. Детальніше
-9% | Акція
-9% | Акція
-9% | Акція

Авторські роботи від відомого українського майстра Євгена Єпура

Моделі кораблів, підводних човнів, літаків виготовлені з використанням найрізноманітніших матеріалів, серед яких золото, срібло, мідь. В процесі виготовлення моделей застосовуються ювелірні, ливарні, гальванопластичного технології, а також високопроффесіональная художня обробка. Моделі максимально наближені до своїх прототипів, відмінною рисою цих виробів є висока опрацюваність деталей. Практично всі роботи виконані в обмеженому тиражі і забезпечені документами та сертифікатами, що підтверджують унікальність цих чудових моделей. Майстер не просто створює копію, а справжній витвір мистецтва.

У скульптурі можливо зобразити, увічнити будь-який предмет, людину з історії або оточуючого нас світу. Скульптури з дивовижною точністю і мальовничістю передають найдрібніші деталі, а ретельна художня обробка робить скульптури і зовсім майже живими. В процесі роботи над скульптурами застосовуються безліч технологій і матеріалів - полімери, мармурова крихта, мідь, сріблення, позолота-найвищого ґатунку 24 карата, патинування, італійська холодна емаль, лак, мармур, імперадор, скарн, бронзове лиття. Ця багатюща палітра матеріалів в поєднанні з художнім талантом майстра дозволяє створювати речі, справді унікальні і гідні усіляких похвал.

Усі барельєфи виконані в техніці гальванопластики і гальваностегії із застосуванням таких металів як - мідь, срібло, золото і подальшої художньою обробкою. Кожна робота ретельно опрацьована і являє собою точну копію свого прототипу. Відмінною рисою цих барельєфів, є опрацювання найдрібніших деталей, які і розгледіти неможливо. Всі роботи виготовлені обмеженим тиражем, а часто взагалі в єдиному екземплярі і забезпечені всіма сертифікатами, документами підтверджуючими справжність і ексклюзивність виробу.

Епур Євген Володимирович
-Співзасновник і віце президент Спілки мариністів Одеси;
-Дванадцятикратний Золотий призер чемпіонатів Європи та Світу;
-Майстер спорту Міжнародного класу з судномодельного спорту;
-В Національній збірній з 1994р;
-Автор ряду винаходів в технології будівництва моделей кораблів;
-Міжнародний експерт, а також суддя першої категорії України по судномоделізму;
-Правовласник зареєстрованої торгової марки;
-Моделі побудовані Євгеном знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Італії та Швейцарії.