Подарункові книги в шкіряній палітурці

Сортувати по:
Старовинна ікона архангела Михайла початку XX століття Детальніше

КОЛЕКЦІЙНА КНИГА - ВІКОВА МУДРІСТЬ В ЕКСКЛЮЗИВНОМУ ВИКОНАННІ
Роль книг в житті сучасної людини не поколебілась навіть після поширення найрізноманітніших комп'ютерних технологій. Ніщо не може замінити людині атмосферу, яку дарує книга, ті емоції, які виникають на кожній сторінці. У книзі можна знайти саме те, що хоче відчути людина. Вона сприймається індивідуально, ретранслює замисли автора, відображає настрій епохи, вічні істини, такі важливі сучасній людині.
Колекційні книги виконуються з дорогих матеріалів, з ексклюзивними оформленням і декором. Особлива інкрустація виробів повертає атмосферу від XVI-XVIII століть. Завдяки можливості замовити книгу через інтернет, презент можна виконати відповідно до побажань і вимог замовника, стильно, ексклюзивно, дорого, стримано або святково. Такий подарунок стане вдалим рішенням для тих, хто бажає піднести людині актуальний, затребуваний, елітний і одиничний виріб.

У СВОЄМУ ВИКОНАННІ КОЛЕКЦІЙНА КНИГА ВЖЕ ШЕДЕВР

Каталог книг в інтернет-магазині FAMA- це різна тематика і стилі (виробник Україна), з оригінальним декором і кольоровою гамою. Обкладинки робляться майстрами вручну, з огляду на зміст книги, манеру автора, сторіччя. Все це виглядає гармонійно, вишукано, чарівно.
Інтернет магазин книг представляє класичні твори письменників зі світовим ім'ям, історичні та філософські трактати, книги про мистецтво, на сторінках яких оживають не тільки чудеса світу, але і розкішні, незабутні, рідні простори міста Київ. В ексклюзивних книгах фотографії, ілюстрації, розповіді про відомих людей, історичних діячів, репродукції картин, зображення тварин, рослин, природи, архітектури знаходять особливе звучання, нову історію, особливий шик і розкіш.
ексклюзивні книги в шкіряній палітурціДизайн колекційних книг виповнюється в красивій шкіряній палітурці з тисненням, як дорогоценнимі металами, так і іншими варіантами кольору. Респектабельно і харизматично виглядають книги, тиснення яких кольору не має. Для основи обкладинки подарункової книги використовують дорогі метали і високоякісні тканини, але шкіра найкращим чином підкреслює «історію» книги її вік, «настрій», піднесеність, важливість.
Внутрішня частина книги - це мелований або необрізаний папір, з підвищеним значенням ступеня щільності. Цей матеріал наділяє книги нотками старовини, наділяє зміст відповідним відтворенням.

ЯК КУПИТИ ЕКСКЛЮЗИВНУ КНИГУ?

У FAMA Ви можете вибрати цікаві екземпляри в простому і зрозумілому інтернет-каталозі, і купити ці книги онлайн. Особливого шику колекційній книзі надає спеціальний футляр, з яким такий інтелектуальний презент стає ще більш цінним. У продажу є тільки ексклюзивні роботи, ручної роботи, в класичному стилі, тільки справжні шедеври пера.
Під майстерними руками майстра виникає унікальний силует, форма, оформлення. Тому на ці предмети розкоші немає низьких або високих цін. Це мистецтво, а воно, як і його відтворення, безцінне.

Чacті питaння пpo Книги