Книга Роберта Гріна «48 законів влади» (українською мовою)

Артикул: 17858

Україна | Категорії: 

Додати упаковку:

Наявність товару:
Очікується
Країна:
Україна
Розмір(д/ш/в):
21,5х15,5х5 см
Кількість сторінок:
765
Артикул:
17858
5.0
 • Опис expand_less

  Представлене Вашій увазі видання «48 законів влади» - це книга, яка повинна бути у кожної людини, що прагне домогтися величезних успіхів на своєму кар'єрному шляху. Її автор - всесвітньо відомий письменник, людина, яку з упевненістю можна назвати експертом в області людської психології - американець Роберт Грін.

  Пропонована робота - це, напевно, саме правдиве видання про владу і способи її досягнення. У ній наводиться інформація про дії і методи того чи іншого керівника, за допомогою яких вони домагалися влади, аналізуються їх вчинки і поведінка. Ця книга допоможе Вам на підставі дій людини і її жестів визначати, що він замишляє, чого намагається досягти. Ви дізнаєтеся, як правильно спілкуватися з людьми, як реагувати на той чи інший їхній вчинок, і як перетворити якусь невпевненість опонента в свою найпотужнішу зброю. Завдяки інформації, наведеній на сторінках видання, Ви навчитеся знаходити підхід до абсолютно різних особистостей, грамотно будувати спілкування з людьми і виходити переможцем з будь-якого діалогу.

  Така книга, безсумнівно, припаде до смаку кожній людині. У ній кожен знайде корисну для себе інформацію, незалежно від займаної посади і досвіду. Книга буде прекрасним подарунком Вашій колезі, керівнику або партнеру по бізнесу.

  Характеристики:
  Розмір: 21,5 х 15,5 х 5 см
  Кількість сторінок: 765

  подарок, подарки магазин, подарок мужчине
  5.0
 • Характеристики expand_less
  Наявність товару:
  Очікується
  Країна:
  Україна
  Розмір(д/ш/в):
  21,5х15,5х5 см
  Кількість сторінок:
  765
  Артикул:
  17858
  5.0
 • Категорії expand_less
 • Доставка expand_less
 • Оплата expand_less

Популярне: