Покерні набори на подарунок

. Детальніше

Основні відомості

Сучасні набори покеру - це справжні чоловічі подарунки, які абсолютно точно порадують представників сильної статі. Крім того, ви завжди зможете знайти потрібний варіант. Головне лише знати основні критерії вибору.

Які набори покеру на подарунок слід вибрати?

Покерные наборыНасамперед слід звернути увагу на кількість фішок. Найпопулярніша варіація – 500 штук. Такої кількості фішок буде достатньо гри великої компанії (до 10 осіб). Навіть затятий гравець у покер оцінить такий подарунок. Звичайно, вартість такого презенту може бути досить великою.

Якщо ви хочете придбати бюджетніший варіант, то придивіться до коробок на 300 фішок. Можна знайти ексклюзивні набори, які підходять для гри 6-8 чоловік. Це хороший подарунок, наприклад, для колеги чи друга.

Окрім того, необхідно звернути увагу на оформлення набору. Найкраще придбати вироби, які постачаються у дерев'яних кейсах. Вони відрізняються практичністю, здатні прикрасити будь-який інтер'єр.

На що слід звернути увагу?

Усі варіанти поділяються на кілька категорій, залежно від вартості. До преміального сегменту входять лише дорогі подарунки. Тут пластиком покриті:

  •     - карти;
  •     - фішки;
  •     - Інші елементи.

Все це збільшує зносостійкість набору. Стандартні варіанти також досить хороші, але під час гри ви не отримуватимете такого задоволення. Як правило, на фішках відсутні тиснення та орнаменти. Більш бюджетний набір можна піднести людині, яка не захоплюється покером. Цілком можливо, що такий подарунок мотивує його краще розібратися у цій грі.

Де придбати такий ВІП подарунок?

Якщо ви задумалися про покупку, то придивіться до асортименту FAMA. Тут представлено широкий вибір варіантів. Ви обов'язково зможете знайти товар з потрібною ціною. Всі вироби вирізняються високим рівнем якості. Ви можете бути впевнені, що людина неодмінно оцінити такий презент.

На ці подарункові сувеніри часто пропонують хороші знижки. Так що ви зможете придбати їх за ще більш вигідною вартістю. Навряд чи ви зможете купити набори покеру в місті Київ на більш доступних умовах. Попередньо ви можете перейти до картки товару та побачити основну інформацію про нього. Наприклад, кількість лотків, кількість фішок та колод карт. Можна придбати варіант для домашнього та професійного використання. Оформити покупку можна у максимально стислий термін. Якщо у вас з'являться питання, то фахівці магазину неодмінно дадуть відповідь на них.

Чacті питaння пpo Набори для покеру