Аксесуари

. Детальніше

Vip аксесуари зі змістом.

Vip аксесуари - це не тільки подарунок, яким Ви висловлюєте свої привітання, це також можливість висловити своє ставлення до людини, повагу до його / її особистості, зробити акцент на досягненнях, успіху в роботі, професіоналізму і просто важливості винуватця торжества. Ще більше про ці презенти можна сказати, якщо справа стосується ділових партнерів, колег, начальства. Подарунки для цих людей повинні бути доречними, відповідно до службової ієрархії, щоб не переступити межу ділових відносин.
Ті вироби, які відносяться до сегменту Vip, цінні тим, що:
 вироби, які відносяться до сегменту Vip, цінні тим, що: ? Тільки вони будуть відповідати стилю і способу життя людини, якій призначені. Вони покликані гармоніювати і доповнювати якості людини, риси характеру, філософію мислення, культуру поведінки. Якщо людина в подарунок отримала Vip аксесуар - сумнівів немає, вона користується повагою та визнанням..
Елітні аксесуари - це вироби високої якості, які поєднують в собі дорогі матеріали, оригінальні деталі, авторський дизайн, розроблений якщо не в одиничній, то в обмеженій кількості. Аксесуар може бути колекційною моделлю, що робить його ще більш цінним.
Це відомі торгові марки і бренди, робота іменитих дизайнерів і дизайнерських студій, майстрів, відомих у всьому світі.
Це необхідні атрибути життя будь-якої людини, якк цінує свій імідж, свій успіх, своє становище в суспільстві.
Дорогі аксесуари купують для людей, яким важливо проявляти свою індивідуальність, оточувати себе тільки якісними, ексклюзивними і тільки оригінальними виробами. Скрізь - в інтер'єрі будинку, в офісі, робочому кабінеті, на письмовому столі, в одязі, образі, декорі, - креативні аксесуари наповнять простір навколо Вас гармонією, шиком, розкішшю, а Ваш образ - стилем, вишуканістю, смаком.

Тут важлива кожна деталь

До підбору даного сегменту товарів підходять з особливим трепетом, тому важливо розуміти, що кожна деталь елітного аксесуара несе в собі певну енергетику, емоції, зміст або символіку. Розглянемо основні критерії, які відіграють важливу роль в процесі вибору аксесуара.
1. Колірна гамма. Колір завжди відображає «емоції» вироба, визначає його «активність», експресію і функціональність.
2. Матеріали. Позитивну, радісну енергетику передають золото і мідь. Дуже добре виглядають аксесуари з перлів, рогів, дерева, шкіри, солом'яного плетіння, слонової кістки, різних кольорів золота, платини, сталі, олова, нікелю, паладію, лакованих поверхонь і срібла.
Для виробів класу «люкс» підбираються унікальні камені, які не просто будуть чудовою прикрасою аксесуара, але і талісманом свого власника. Переливи смарагду, берилу, олівіну, топазу, бірюзи, сапфіру, бурштину, агату, жадеїта, аметисту, діаманта, сапфіра, опала, аквамарина, кварцу, рубіна, алмазу, гірського та річкового кришталю, цирконів, онікса, смарагдів - вони гідні свого власника .
Форми. Елітні вироби завжди вражають своєю витонченістю, філігранністю, тонкою структурою, блиском, гладкістю. Форма визначає яким буде виріб: класично елегантним, під «старовину», античним, помітним, маленьким, довгим, зі структурованим матеріалом, великою поверхнею, яскравою і активною, якими будуть варіації і комбінації стилів.

Визначаємось з вибором аксесуарів

Інтернет магазин брендових аксесуарів Fama допоможе Вам підібрати відповідний подарунок, з огляду на всі характеристики і властивості елітних аксесуарів. Простий і зрозумілий каталог Fama presents приємно здивує навіть найвибагливіших покупців, а кілька способів оплати, ціни, які вказуються під кожним товаром, зробить вашу покупку швидкою і приємною. У нас Ви можете купити:
- Вироби від найвідоміших брендів і торгових марок, які цінуються покупцями на весь світ.
- Різні типи письмового приладдя і аксесуарів для робочого столу, офісу, кабінету.
- Вишукані столові прилади, елементи декору, запонки, краватки, гаджети, парфуми, прикраси, актуальні моделі сумок, гаманців, візитниць, ременів, портфелів, годинників та інших популярних виробів.
Замовити ексклюзивні аксесуари - це можливість уникнути зайвих поїздок, швидко і без будь-яких проблем підібрати бажаний подарунок і в найкоротші строки отримати його за допомогою нашої служби доставки. Ми працюємо не тільки в Києві, а також здійснюємо доставку в усі регіони України.

Чacті питaння пpo Аксесуари