Подарункові настільні набори

Сортувати по:
Сертифіковані МЕТЕОРИТИ Детальніше

Подарункові настільні аксесуари

Не знаєте що подарувати людині, у якої, здавалося б, є все? А якщо ця особа Ваш начальник? У такій непростій справі як вибір подарунка для шефа радо допоможе наш інтернет-магазин!

До Вашої уваги представлені VIP настільні набори для керівника, які стануть не просто прикрасою офісу, а й чудово співслужать службу не один рік, виконуючи своє функціональне призначення. Завдяки презентабельності наших товарів Ви можете бути впевнені, що презент не буде прибраний в дальній кут і не стане припадати пилом на полиці. Такі речі створені для того, щоб зайняти центральне місце в інтер'єрі кабінету.

Кожен предмет неповторний і є еталоном якості. Виготовляючи VIP настільні набори, які стануть гідним подарунком для Вашого керівника, майстри використали дорогі матеріали, такі як: натуральна шкіра, елітні породи дерева (рідкісна порода липи, карельська береза та ін.), латунь, мідь, нікель. Деякі деталі виробів покриті позолотою та хромом.

Варіації наборів можуть містити різні письмові аксесуари для робочого столу керівника:

     підкладку;
     лоток А4;
     підставку для листів;
     склянка для ручок;
     підставку із двома ручками;
     підставку для нотаток;
     ніж для конвертів та ін.

Додатково представлені окремі категорії товарів, які Ви можете самостійно поєднати в набір, купивши дещо в однаковій стилістиці. Так, це можуть бути ножиці, настільний годинник, склянка для ручок та олівців, а також підставка для листів виконані в класичному стилі та вкриті позолотою.

VIP настільний набір для керівника

При виборі елітного подарунка керівнику слід враховувати його смак та оформлення кабінету, де цей презент розташовуватиметься. На питання про сам товар Вам з радістю дадуть відповідь працівники нашого онлайн-бутика, якщо Ви подзвоните по одному з номерів вказаних на сайті.

Ознайомитись з умовами доставки замовлення можна у відповідному розділі.

Чacті питaння пpo Аксесуари для робочого столу