Булава на подарунок

Параметри

Гетьманські булави

купить деревянную булаву в украинеКожен чоловік в душі - гетьман. Він готовий підкорювати і завойовувати будь-які вершини. Головним атрибутом гетьманської доби вважається булава, ось він відповідний подарунок для справжнього чоловіка! На базарах можна знайти дерев'яні сувенірні булави, які ніяк не годяться на подарунок солідному чоловікові. У звичайних магазинах складно відшукати дійсно вартий товар, та й коштувати він буде цілий статок. Нам на допомогу приходить інтернет магазин Фама, тут Ви знайдете якісний, вишуканий і ексклюзивний товар за оптимальною ціною сидячи прямо на дивані і не витрачаючи дорогоцінний час на поїздки по магазинах.

Булава асоціюється у нас з історією нашої держави. Відомі і величні гетьмани України завжди зображуються з булавою в руці. Булава - це не довга палиця - жезл з кулястим потовщенням на кінці, що служили в старовину зброєю і символом влади. За свою історію булава змінювалася формами і матеріалами. Спочатку були булави з дерева, потім їх почали робити зі сталі, а потім взагалі декорувати дорогоцінними каменями. Вони бувають гладкі на кінці або з шипами. Ми звикли бачити булаву з шипами, виглядає вона ефектно і страхітливо.
Безумовно такий подарунок підійде більше заможного чоловіка, у якого в будинку або офісі достатньо місця, щоб поставити на загальний огляд таке шикарне і ексклюзивне зброю наших предків.

На сайті онлайн-магазину Фама Ви можете купити копії булав легендарних гетьманів, які творили історію цілого народу.
Чого вартий копія булави одного з найвідоміших гетьманів України - Богдана Хмельницького. Дерев'яна булава з позолотою, декорована камінням, виготовлена ​​лімітованим тиражем, підійде шанувальникам історії України. Футляр для такої розкішної булави зроблений з дерева вищої якості і прикрашений орнаментом з срібла. Такий подарунок впишеться в інтер'єр кабінету високопоставленого людини.
Копія булави запорізького гетьмана Кирила Розумовського, є справжнім витвором мистецтва. Виготовляється вона зі сталі вищої якості, покривається золотом і сріблом вищої проби і декорується камінням Swarovski, які надають їй просто неперевершений вигляд. Такий подарунок буде оцінений кожним успішним і заможним чоловіком.

Як сувенір партнерам по бізнесу, підійде мармурова булава. Зроблена вона з натурального зеленого мармуру, прикрашена бронзовими візерунками і усипана камінням. До неї в комплектацію входить підставка з такого ж зеленого мармуру, яка дозволить розмістити, булаву, на відповідному для неї місці.

Ще одна унікальна булава гетьмана Пелип Орлика. Неможливо передати словами наскільки красиво і презентабельно вона виглядає. Виріб виконано методом гальванопластики, електромеханічного процесу, що дозволяє на зовнішній поверхні будь-якого предмета, форму якого хочуть відтворити, осаджувати шар металу і, відокремлюючи його від зразка отримувати копію в найтонших деталях. У випадку з булавою Орлика осаджуючий метал мідь, на деякі елементи нанесені срібло і позолота. Такий подарунок припаде до душі істинного патріота, який шанує свою історію.

Крім цих примірників на сайті Ви зможете знайти ще більшу кількість ексклюзивних і розкішних булав. До кожної булави йде фірмовий футляр з натурального дерева. Всі товари зроблені з якісних матеріалів. Такий подарунок стане прикрасою Вашого кабінету або будинку на довгі роки. Так що якщо Ви хочете здивувати людину оригінальним і благородним поздоровленням заходите на сайт Фама і вибирайте подарунок на будь-який смак, купити сподобалася товар можна в один клік, перед цим переглянувши докладну характеристику і фотографії вироби. Доставка здійснюється по всій Україні. Приємних Вам покупок!

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Гетьманські булави