Ікона на подарунок

. Детальніше

Дорогі, цінні ікони представляють особливу категорію подарунків. Піднести святий образ - значить, висловити людині щиру вдячність і повагу. Саме тому ікони так часто презентують в ділових, церковних і офіційних колах. Не рідше їх дарують і близьким людям на вінчання, весілля, а також на хрещення, іменини, ювілейні дати. Такий VIP-презент - це особлива духовна скарбниця, в якій кожен знайде щось своє: захист, розраду, благословення, надію або здоров'я і силу.подарункові ікони

Як вибрати ікону на подарунок?

Щоб не розгубитися в багатому пропозиції іконографії, бажано визначитися з метою і тематикою придбання. Наприклад, для керівників, військовослужбовців можна вибрати зображення великого Георгія Побідоносця. Для сімейного щастя зазвичай беруть в парі лик Ісуса Христа і Богородиці. А в допомогу учням, наприклад, ідеально підійде подарункова ікона «Додаток розуму» і образ Святителя Миколая.


Наступний важливий момент - вид і значимість виробів в історичному, християнському, художньому плані. Можна сказати, що перед вами скарбниця, де можна купити:

- дерев'яні ікони, писані по деревній покриттю в обрамленні і без;
- сучасна іконопис з АТО, де Святі і Спаситель зображені на фрагментах ящиків для озброєння;
- ікони-ключниці для збереження щастя в домі і захисту від злих сил;
- інкрустовані варіанти, прикрашені камінням і позолотою;
- у всьому багатстві вибору представлена ​​іконографія Господа Ісуса, Богородиці.

Старовинні подарункові ікони

На особливу увагу в цьому огляді заслуговують унікальні, старовинні вироби. Ці по-справжньому дорогі подарунки представляють найбільшу православну, церковну і духовну цінність.

До них відносяться:
- образи в срібних окладах;
- старовинна іконопис ХІХ-ХVIII століть;
- ексклюзивні раритетні ікони.

Будь-яка обрана вами ікона на подарунок буде доставлена ​​в зазначену точку. Зверніть увагу, всі елітні вироби із зображенням Господа, Богородиці і Святих є справжніми і мають високі якісні характеристики.

Чacті питaння пpo Ікони