Срібні ікони

Мисливський набір MARQUIS Детальніше

Серебряная икона в подарокОсобливий і значимий подарунок для віруючої людини - це срібні ікони, які мають ще й величезну силу захищати, наставляти і оберігати в складних життєвих ситуаціях. Такий презент без сумніву оцінить як людина глибоко ппосвячена в релігійні традиції, так і людина, що просто шанує їх і ставиться з величезною повагою.Серебряная икона в подарок

Кому слід підносити такий оригінальний віп подарунок?

Чітких особистих параметрів і особливих правил в цьому питанні немає. Всі, хто нам дорогий, кого ми любимо і шануємо, можуть стати власниками такого подарункового сувеніра. Можна вкладати в нього особливий сенс, а можна просто вибрати потрібний. Будь це колега, родич, знаменитий актор або політик. Будь-яка людина оцінить і зрозуміє наскільки цей дар ексклюзивний і рідкісний. А срібло, як благородний метал, який особливо шануює церква, як не можна краще поєднується саме з іконостасами. Плюс додавання дерев'яних елементів підкреслює благородcтво і красу. Задивитися, і перейнятися духовною силою таких робіт можна. Вони заворожують, вселяють надію і дають силу.
Підкреслюючи свій особливий статус цим даром, виражається величезна повага, пошана і доброта. Такий знак ніколи не залишиться непоміченим і напевно принесе користь людині, він робиться від щирого серця і ніколи не обіцяє нічого поганого. Купуючи такий образ, постарайтеся дізнатися про нього детальніше і донести свою думку отримувачу, щоб презент був розцінений, вірно. Це дозволить уникнути непорозумінь і точно буде оцінено.

Як правильно вибрати ікону?

Такі дорогі подарунки слід приурочувати до певних життєвих подій.
1. Іменний образ доречний на будь-яке торжество.
2. Ікона покровителів професій допомагає в роботі, вибирається для колег або начальників часто.
3. Сімейні цінності можна увічнити, використовуючи образи святих.
4. Зображення святих, які надають допомогу в різних ситуаціях, даруються, враховуючи їх заступництво.
Ці речі дуже сильні, вони несуть особливу енергію і здатні змінювати життя. Це особливий образ Бога, який вручається назавжди, і купити його можна і в Києві.

Чacті питaння пpo Срібні ікони