Іконографія Богородиці

Сортувати по:
. Детальніше

Икона в подарокПри виборі будь-якого подарунка, завжди хочеться, щоб він був приємним, корисним і особливим. Однак в наш час насичеий технологіями і всілякими товарами не завжди просто підібрати підходящий і незвичайний сюрприз. Але для кожної віруючої людини, завжди особливим подарунком буде служити православна іконографія Богородиці.
  Ікона, як подарунок це частинка божественного і чистого лику святого, який буде оберігати, і охороняти людини в усьому. Іпостась святої Діви Марії, є одним з найсильніших ликів, серед усіх святих. Богоматір допомагає всім, хто звертається до неї за будь-якою допомогою, захищає від злих сил і чорних помислів злостивців. Тому віп подарунок у вигляді образу Божої Матері ідеально підійде, як дуже близьким і рідним людям, так і колегам по роботі. Такі ексклюзивні презенти говорять про щирість і чисті наміри людини, підкреслюючи особливість того, для кого буде призначена ікона. Святі образи, не тільки можна, а й потрібно дарувати від чистого серця і душі. Це відповідний подарунок на Різдво, Новий рік, День Народження, на великі церковні свята, новонародженій дитині на Таїнство Хрещення, тут головне підібрати більш відповідний образ святого.
 На сайті магазина представлені ікони з образами Богоматері, в різноманітних варіантах виконання, інкрустованих дорогоцінними металами, а також старовинні ікони, написані ще в 19 столітті.
В каталозі показані такі образи, як:
Покров Пресвятої Богородиці
Призри на смирення
Милуюча Божа Матір
Києво-Братська
Семистрільна Пресвята Богородиця
Охтирська Божа Матір
Єрусалимська
Божа Матір Остробрамської
Казанська Божа Матір
Похвала Пресвятої Богородиці
Коронування Пресвятої Богородиці
Почаївська Богоматір
Вогневидна Божа Матір і Несподівана радість
Знамення Серпневій Перемоги.
В елітному магазині FAMA.UA представлені також інші дорогі подарунки, які можна купити в місті Київ. У магазині ви знайдете самі унікальні і цінні подарункові сувеніри на будь-який привід і смак, в різному ціновому діапазоні.

Чacті питaння пpo Іконографія Богородиці