ROSS LONDON

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 13 товарів

Бренд


Перше видання Києво-Печерської Лаври Детальніше

Ross London

Дорогий подарунок для важливих людей

Вибирати дорогий подарунок завжди велика відповідальність. Здивувати і захопити людину, яка має в житті все, що потрібно – завдання не з простих. Навіть маючи значну суму в кишені, буває складно знайти потрібний презент.

Елегантні подарунки від Ross London можуть стати найкращим рішенням, яке говоритиме обдаровуваному про турботу і увагу, з яким підійшла людина під час пошуку. Росс Лондон спеціалізується на виробництві старовинних наукових інструментів, що тісно пов'язані з науковим минулим людства. Вибираючи подарунок з даної колекції, можна бути впевненим, що винуватець урочистостей гідно оцінить ваш бездоганний смак.


Купити ексклюзивні сувеніри у Києві

Якщо вам важливо показати статус і значущість ваших стосунків з тією людиною, якій збираєтеся презентувати презент і при цьому ви хочете точно здивувати його, то дана колекція точно впорається з таким завданням. Тут ви знайдете:

• Калейдоскоп. Креативний та зворушливий подарунок здатний викликати щирі та радісні емоції. Цей предмет стане чудовим доповненням будь-якої приватної колекції та чудово доповнить інтер'єр.

• Вінтажний пісочний годинник. Цей сувенір здатний вписатися в будь-який дизайн і радувати свого власника довгі роки.

• Вінтажний бінокль. З ним можна буде не тільки куштувати природу більш детально і бачити навколишні речі під іншим кутом, а також насолоджуватися ним як чудовим предметом інтер'єру.

• Подарункова лупа на підставці. Будь-який колекціонер буде радий стати власником такого оригінального предмета. Завдяки класичному виконанню дизайну він зможе вписатися в будь-яку частину будинку та привнести родзинку до загального інтер'єру.

• Вінтажний кишеньковий годинник або компас. Подавши такий подарунок, ви точно зможете підкреслити високий статус людини, якій призначається предмет.

Діловий партнер чи значущий клієнт; людина, яка займає високу посаду; важливий державний діяч; заможний друг чи родич. Дорогі презенти можна подавати з різних приводів. Предмети від Ross London стануть чудовим кандидатами для ексклюзивного та дорогого подарунка.