Kaminskiy Studio

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 6 товарів

Бренд


Подарунки від Kaminskiy Studio

Майстерня Камінського називається Kaminskiy Studio. Тут автор створює оригінальні предмети мистецтва, якими можна не просто милуватися, але використовувати в повсякденному житті. Це для гоління, ексклюзивні ручки для письма, ювелірні прикраси тощо.

Всі предмети виготовлені з різноманітних, часом несподіваних матеріалів. Автором часто використовуються екзотичні породи дерев або звичайні шишки, прості камені або кавові зерна, а також заливка з акрилу.Ручка в подарок

Сувенірний елітний магазин FAMA представляє сувеніри від «Камінський Студія». Тут можна купити дорогі елітні подарунки для своїх друзів, партнерів по бізнесу або співвласників компанії.

Асортимент магазину
Особливістю робіт автора є поєднання несподіваних підручних матеріалів з якісними американськими і німецькими механізмами для ручок або для бриття. Ярослав створює унікальні потрібні в побуті і роботі речі. Сувеніри не тільки ефектно виглядають, але ними зручно користуватися.

Каталог сувенірів включає:
- пір'яні ручки;
- ручки кулькові;
- кулькові;
- вироби ручної роботи.
При виготовленні використовуються:
- німецькі механізми;
- американські пір'я;
- німецькі стрижні.

Автор застосовує власну техніку роботи з різноманітними матеріалами. У каталозі інтернет-магазину можна вибрати сувеніри для чоловіків або для жінок. Вироби відрізняються унікальним дизайнерським оформленням.

Художні ручні роботи Камінського - це витончені, аристократичні і дорогі речі. Вважаються сувенірами преміум-класу. Продукція користується попитом у тих, хто вважає за краще купувати дорогі подарунки, які мають високу художню цінність.
Вироби випускаються обмеженим тиражем, що підтверджується відповідними сертифікатами автентичності. Милі штучки знадобляться як невеликий подарунок на свято або як прикраса в інтер'єрі офісу.
Розбірливі клієнти високо цінують конкурентні переваги компанії, що пропонує високу якість ексклюзивних виробів, відсутність штампів, масового виробництва. Оптимальна система доставки і уважне ставлення до покупців роблять покупку максимально зручною.

Зараз переглядають