Історія створення FAMA Presents.

Наша поява на світ відбулася навесні 2012 року. Нам вдалося зайняти порожню нішу в українському сегменті сайтів з якісними подарунками преміум-класу, адже в кінці нульових наявні подарункові ресурси представляли собою суміш невиправдано дорогого і позбавленого смаку кітчу упереміш з дешевими азіатськими підробками.
 
На той момент у покупця не було можливості вибрати якісний і дорогий подарунок. Ми прийняли рішення заповнити цю прогалину в українському онлайн-сегменті. І нескромно дозволимо собі припустити, що нам вдалося реалізувати свої найсміливіші задумки. Вже 10 років ми стійко переносимо всі виклики разом з українцями та Україною. Ми не здалися в 2014 році, коли гривня девальвувала в три рази до долара і євро, і продавати імпорт стало просто неможливо. Ми пережили ковід з його локдаунами, коли падіння продажів досягало 85% в перші місяці 2020-го. І зараз ми залишаємося разом з українцями, незважаючи на важкий 2022 рік.
 
Вже з 2015 року ми стали основним ресурсом для українських художників. Ми дали їм шанс "продаватися" і зараз вони високо цінують наш майданчик, що є результатом багаторічної співпраці.
 
FAMA сьогодні - це більш ніж 300 партнерів по всій Україні, від Ужгорода до Краматорська.
Наше кредо: відсутність підробок і показник наявності товару вище 95%.
 
Наша цільова аудиторія охоплює дуже широкий спектр українців і гостей України. У нас купують не тільки малі підприємці, а й заможні українці, які знаходяться в пошуку ексклюзивної та оригінальної продукції.
 
Ми однаково ефективно працюємо як з помічниками "великих шефів", так і з київськими айтішниками, які приїжджають на самокатах і цінують кожну копійку, зароблену власною інтелектуальною працею.
 
Нас люблять і цінують:
- всі великі колективи, адже ми можемо швидко допомогти з вибором подарунка найбільш претензійному керівнику;
- всі українські бізнесмени, тому що ми чітко знаємо преференції і хобі їх бізнес-партнерів.
- державні органи, що спеціалізуються на роботі з іноземними делегаціями та гостями, тому що ми вдало підберемо відповідний сувенір "з України" або "про Україну".
- всі секретарі, оскільки ми швидко вирішуємо їх завдання від керівника з оперативного придбання вдалого подарунка.
 

Fama Presents прийде Вам на допомогу, якщо Ви згадали про подарунок в останній момент, тому що бутік працює з ранку і до пізнього вечора. Крім того, ми гарантуємо Вам швидкісну доставку: обраний Вами презент може бути у Вас вже протягом декількох годин.

Постійних клієнтів Fama Presents ми порадуємо дисконтною програмою. Скористатися її перевагами Ви зможете вже з другої покупки, отримавши приємну знижку в 5%. А після третьої покупки ми надаємо всім нашим клієнтам знижку у 15%.

Телефонуйте - і ми обов'язково допоможемо Вам у виборі бездоганного подарунка для Ваших рідних і близьких!