Cre.Art. srl

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 134 товарів

Бренд


Каталог

. Детальніше

CreArt, від "Creazioni Artistiche" (художні твори), заснована в 1968 році в Емполі поблизу Флоренції в Тоскані, області багатою художніми і склодувні традиціями з чотирнадцятого століття. Засновники: Наталі Беллі, експерт в області кришталю і стеклообработки; Альфіо Чінотті, майстер художнього лиття; брати Каппель майстра склодуви. Компанія відразу зорієнтувалася в сторону виробництва кришталевих і скляних виробів у поєднанні з позолоченими металами, в класичному італійському стилі, в тому числі посуду та предметів домашнього інтер'єру.

За кілька років, Creart досяг значного успіху на ринку Італії, а після участі в різних міжнародних виставках зайняв міцні позиції на міжнародному ринку. Експоненціальне зростання виробництва призвела необхідності розширення виробничих площ. Для цього в 1970 почалося будівництво нового заводу площею 4000 кв.м. де компанія базується по сьогоднішній день. Нове виробництво було оснащено всім необхідним обладнанням для різних методик травлення, шліфування і прикраси. Художні колекції CreArt це першокласний вироби зі скла, з травленням і майстерним прикрасою 24 каратним золотом, платиною і сріблом. Товари CreArt піднімають престиж поняття «Зроблено в Італії». Колекції Creart черпають своє натхнення в художніх творах чудових італійських, французьких і англійських палаців вісімнадцятого і дев'ятнадцятого століть, завжди з використанням тільки високоякісних матеріалів.

Після передачі управління нового покоління Creart отримала друге дихання, виробництво нових і більш складних виробів, призвело до значного збільшення експорту продукції. Одним з найсильніших аспектів компанії Creart є величезним асортимент виробів, починаючи від посуду і церковних виробів до оригінальних предметів інтер'єру і меблів, таких як лампи, кубки, центральні страви, канделябри і святкові подарунки.