Подарунки від Montegrappa

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 94 товарів

Бренд


Зберігай прохолоду там, де вона потрібна. Охолоджувачі для вина Wegg Детальніше

  Подарунки від Montegrappa

Чорнильна ручка «Chef's Pen» від MontegrappaЕкстравагантною реалізацією своїх ідей славиться італійський виробник різноманітного письмового приладдя Montegrappa. Ручки на подарунок та інші дорогі подарунки цього виробника залишають приємні спогади на довгі роки. 

Відомість в світовому форматі брендові допомогли набути лімітовані колекції приладів для письма. Вони присвячувались знаковим місцям та відомим особистостям. В чому ще переваги бренду читайте далі.

Подарунки від Монтеграппа

З 1912 року почалося ручне виготовлення аксесуарів компанією Montegrappa. Заснували її Хелм Хейдрих та Хоффман Едвіг в місті Бассано дель Граппа, яке і на даний час існує біля гори Монте-Граппа. На честь її бренд назву й отримав.

За першої світової війни італійські військові підрозділи вже використовували ручки Elmo від Montegrappa. Знамениті письменники Джон Дос Пассос та Е.Хемінгуей спостереження свої також записували саме ними. Тож історія доволі давня. Але хто знає, як би склалося, якби не поворотній 1981 рік. У цей час право на керування та володіння компанією отримала сім'я Aquila.

Це спричинило радикальні зміни. Стратегічне позиціонування компанії радикально змінилося, з 1995 року бренд було перетворено на корпорацію акціонерів. 

З 2000 року керування компанією передано швейцарській групі Richemont, яка керує низькою преміум-брендів, по типу Montblanc та Cartier. Через деякий час володіння повернулось до групи Richemond, а з 2009 року компанією керується родина Aquila. Такі дорогі подарунки, як ручка, можуть сприйматися багато ким не серйозно. Але ті, хто справді знає ціну бренду, будуть задоволені.

Montegrappa: ручки на подарунок

Бренд розвивається безупинно, асортимент стабільно розширюється. Наразі Montegrappa – це не лише ручки, а й сумки, годинники, запонки, шовкові краватки, затискачі під гроші, шкіряні аксесуари, тощо.

Власник наголошує на прагненні дотримуватися існуючих традицій.

Бренд продовжує використовувати ті ж старовинні засоби виробництва, ті ж матеріали, що й на початку діяльності. Найбільша відповідальність полягає в передаванні досвіду наступним поколінням майстрів, які можуть творити ноу-хау, спираючись на старовинні навички.

Giuseppe Aquila, який на сьогодні є генеральним директором компанії, наголошує, що робить все, щоб бути гідним свого дідуся Леопольда Туліо Акіли, продовжуючи сімейні традиції та роблячи максимум для розвитку компанії в умовах сучасного світу.

Відомо, що письмове приладдя Montegrappa залюбки використовують: 

  • відомі письменники;

  • Папа Римський;

  • королі;

  • президенти. 

Дуже задоволені такими ручками тайландська королева Сірікіт, Його Святість Іван Павло II, король Йорданії Хусейн, король Іспанії Хуан Карлос, султан Болкі, король Уельський, Сільвестр Сталлоне та ін.

Подарунки від Монтеграппа

Особливістю продукції є просягнення традиціями минулого та духом інновацій. Ексклюзивні моделі в класичному дизайні завоювали ринки цілого світу. А з 1992 року компанія має традицію щорічно виготовляти лімітовану унікальну колекцію, яку вже побачила й Україна. 

Якщо ви шукаєте неперевершені подарунки на день народження, подарунки на ювілей або на іншу урочисту подію, зверніть увагу на ексклюзивні ручки Монтеграппа. Такі сувеніри надовго лишають по собі пам'ять.

Введіть в пошуку “купити з доставкою в Київ ручки на подарунок”. Обирайте бренд Montegrappa в Україні для тих, кого справді цінуєте!