Vizuri

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 54 товарів

Бренд


Каталог

Сертифіковані МЕТЕОРИТИ Детальніше

Подарунки від Vizuri
 

Майстерня Vizuri більше 10 років успішно працює на українському ринку елітних сувенірів і спеціалізується на виготовленні колекційних скульптур і мініатюр з бронзи.
Всі вироби від Візурі розроблені відомими скульпторами та дизайнерами, і виконані вручну досвідченими майстрами, в досконалість котрі оволоділи старовинними прийомами художнього лиття і карбування з використанням сучасного інструментарію та обладнання. Для них характерні:
- естетичність, символізм і тонке почуття гумору;
- ретельне опрацювання дрібних деталей;
- ексклюзивність (робляться лімітованими серіями);
- міцність і довговічність.
Оригінальні статуетки від Vizuri прикрашають безліч багатих кабінетів, віталень, офісів, різних куточках країни і за кордоном. Відмінно вписуються в класичні і ультрасучасні інтер'єри, підкреслюючи статус і витончений смак їх власників. Їх не знайти в звичайному магазині або сувенірній крамниці. Витончені і забавні, милі і загадкові, ці фігури нагадують таємничі скарби антиквара.
Красиві подарунки від Vizuri - це не просто сувеніри, а твори мистецтва. Виразність рухів, рис обличчя, багатство костюмів з урахуванням історичних тенденцій перетворює кожну статуетку в справжній шедевр.
В асортименті компанії представлені також цікаві інтер'єрні чарки, шахи, сигарні набори ручної роботи. Ці дорогі речі доповнені елементами з інкрустацією і «холодної» емаллю, що повідомляє їм розкіш і шарм минулих епох, традиції Заходу і загадки Сходу. Чудові ексклюзивні сувеніри Vizuri поєднують бронзову основу з сріблом, позолотою, мармуром, гранатами.
Рішення купити товари Vizuri можна назвати мудрим, адже їх однаково приємно і вигідно піднести в дар друзям, діловим партнерам, начальству, чоловікам і жінкам з різними захопленнями, творчим людям і бізнесменам. Тематичні сувеніри послужать прекрасним подарунком для колег, сюрпризом для рідних, демонструючи вдячність дарувальника, уособлюючи в собі непорушність довіри, дружби і любові.