Moray

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 8 товарів

Бренд


Ювелірні вироби Moray - для сильних чоловіків

Дизайнерські ювелірні вироби бренду Moray поєднують в собі досконалість технологій і вишуканий стиль. Всі прикраси та аксесуари створюються для чоловіків, виявилося основне стильове спрямування - готика. Вироби від Moray - це розкішний і статусний подарунок.

Moray - естетика сили
Навіть повсякденні речі можуть стати предметом мистецтва і доказ того вироби від компанії «Moray». Вони ніколи не вийдуть з моди і не втратять своєї цінності.

Ексклюзивні подарунки від Moray мають властивості:
- унікальний дизайн в готичному і вінтажному стилі;
- використання дорогоцінних металів і матеріалів;
- практичність виробів;
- кожна серія лімітована.

Корисним і в той же час статусним подарунком буде оригінальна бритва. Кожна модель станку виділяється філігранним виконанням. Бритви виготовляються з дорогоцінних матеріалів: срібло 925 проби, макасарське ебенове дерево, ЕЛАСТОЛЮКС платинум і інші. Але справжню цінність цих предметів надають винятковий дизайн. Додатково до бритви можна придбати підставку з білого або чорного мармуру. Користуватися бритвами від «Moray» - справжнє естетичне задоволення.

Ще один важливий аксесуар - запонки, які ніколи не вийдуть з моди, адже їх носять по-справжньому успішні чоловіки. Запонки з срібла і золота бренду «Moray» виконані в готичному стилі. В якості прикраси використовується або чорний онікс, або червоний чеський гранат. Моделі виділяються приголомшливою обробкою і вивіреною кольоровою гамою.

Компанія виготовляє і інші чоловічі аксесуари: ключні ланцюжки, брошки, браслети. Предмети можуть бути прикрашені зображенням мурени - фірмовим знаком Moray. Браслети з дорогоцінних каменів і металу підкреслять статус їхнього власника. Вироби від цієї компанії підходять для впевнених в собі чоловіків, яким властивий якийсь авантюризм, розважливий розум і внутрішня сила.

Інтернет-магазин Fama Presents надає можливість купити дорогі подарунки від бренду Moray. Зручний каталог з детальним описом дозволить без праці вибрати ювелірний виріб за смаком. Аксесуари та прикраси «Moray» - це гідний вибір для сильних чоловіків.