Topor & Molot

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 18 товарів

Бренд


Шахи «Акули бізнесу» від Vizuri Детальніше

Подарунки від Topor & Molot

Чим здивувати сучасного зайнятого чоловіка, який прагне досягти успіху і зберегти впевненість в собі. Багато подарунки стали звичними і буденними, вони не привертають увагу, не чіпають душу. Якщо ви шукайте справжній ексклюзив, то, що подарує емоції і наповнить первозданної силою, зверніть увагу на продукцію фірми Topor & Molot.Молот в подарок

Ця компанія відома за кордоном своєю колоритною продукцією. Сокири і молоти майстерно виконані, мають відсилання до стародавніх скандинавських, кельтським легендам і переказам. Кожна деталь, елемент відображають історію. Майстри працюють зі знанням справи, зберігаючи історичні тонкощі оформлення.

Ручки кожного окремого виробу самі по собі є витвором мистецтва. Прикрашені фігурної різьбленням, обмоткою або просто гладкі, вони комфортно лежать в долоні і вигідно виділяються в будь-якому інтер'єрі. А разом з металевою частиною складають органічний ансамбль, що характеризує силу, міць і владу.

Металеві частини молотів і сокир виконані з вуглецевої сталі і в деталях повторюють середньовічне бойову зброю. Викувані елементи несуть історію і характер кожного виробу магазину Сокира і Молот.

Ось найпопулярніші моделі, які можна купити тут:

Сокира «Battle Viking» являє собою виконаний вручну повністю функціональний топірець, який не тільки прикрасить інтер'єр, але і виручить на природі, на полюванні. Подарунок доповнений оригінальним футляром.
Сокира з кельтської символікою прикрашено автентичним орнаментом за допомогою гравіювання. На буковому топорище розташувалася тотемная змія.
Молот в нордичної стилі створений в стилі легенди про Торі і його молоті мйольнір. Він втілює силу і енергію стародавніх народів півночі.
Скандинавський молот ручної роботи являє справжню зброю стародавніх воїнів. Відмітна особливість - металева кручена рукоять.
Перераховані екземпляри - це далеко не весь асортимент сокир і молотів. У пошуках дорогого і якісного подарунка для чоловіка, що цінує мистецтво, зброю і історію зверніться до бренду Topor & Molot, який може запропонувати ексклюзивні, оригінальні і статусні речі.