Сокири і молоти

Детальніше

Молот в подарокЯк правило, вибір віп подарунка для людини, яка цінує, перш за все, оригінальність презенту, завжди скрутний. Особливо, якщо мова йде про чоловіка який відбувся, знає собі ціну, будь це родич, близький друг або колега. Відмінним рішенням проблеми вибору дорогого подарунка стане покупка холодної зброї, виготовленого за старовинними технологіями з традиційних матеріалів - сталі і міцного дерева.
Топор в подарокВеликі можливості для підбору, дійсно, нешаблонного, що запам'ятовується подарунка надає розділ сайту магазину Сокири і молоти з експонованих там виробами в стилі середньовіччя від відомого бренду «Topor & Molot». При особливості та унікальності кожного з пропонованих у ньому примірників, всі вони відрізняються:
виключно ручною роботою професійних ковалів;
вражаючим декоративним оформленням в стилі скандинавського історичного дизайну;
високою міцністю, обумовленою виготовленням металевих частини з високоякісної сталі марок 60Г або 80 з характерними для них високими показниками твердості, зносостійкості і пружності, а древка - з дуба, бука, інших твердих порід деревини.
Ще однією особливістю пропонованих магазином ексклюзивних сокир і молотів є їх функціональність. Будь-який з сокир може бути використаний не тільки в якості цінного екземпляра колекції, але і як надійний корисний інструмент на полюванні, в поході, при кілку дров і т.д. А скандинавський бойовий молот, який є найдавнішим древкового дробить знаряддям, може не тільки прикрасити інтер'єр кабінету, вітальні, але і стати корисним інструментом, засобом самозахисту.
Кожен з подарункових сувенірів відрізняється ергономічністю, чому, крім вивірених часом і бойовими традиціями середньовіччя розмірів, ваги, конструкції, чимало сприяє оснащення кожного з примірників зручним фірмовим шкіряним чохлом, який попереджає пошкодження або порізи від острозаточенного лез. Куплений в спеціалізованому магазині Києва презент поміщений в дерев'яний подарунковий футляр, що підкреслює його елітарність.

Чacті питaння пpo Сокири і молоти