Джазові платівки

Сертифіковані автографи знаменитостей і видатних особистостей Детальніше

Джазовые пластинки Джаз виник на рубежі 19 і 20 століть, але триває розвиватися, створюючи нові напрямки, до сих пір. Купити джазові пластинки на подарунок - все ще відмінна ідея для справжніх меломанів. Адже джаз - це не стільки стиль, скільки настрій, драйв, імпровізація. А це завжди популярно і завжди до місця. Починаючись з африканських мелодій, джаз поступово переріс в значне мультикультурне явище, з'єднавши екзотичні мотиви і зовсім європейське звучання саксофона. У стилі джаз виконували духовні пісні і народну музику, її грали солісти і духові оркестри.

При цьому, незважаючи на сучасний розвиток технологій, справжні любителі джазу віддають перевагу саме вінілові джазові платівки. Вініл - ровесник джазу, вони розвивалися разом і пристосовувалися до звучання один одного. Тому якщо хочете вибрати ексклюзивні дорогі подарунки меломанові - неодмінно зупините свій вибір на вінілі з хорошою музикою, він оцінить. Кожен поціновувач готовий годинами розповідати, що цифровий запис вбила в джазі його душу, що справжній звук таким, яким його планував виконавець, передасть тільки вініл.

Київ пропонує досить великий вибір вінілових джазових платівок. Але купити їх варто тільки в перевіреному місці, де вам гарантують якість продукції. Багато раритетні платівки вже багато років простояли на полицях - їх якість могло погіршитися з часом.

На що потрібно звернути увагу, вибираючи джазові пластинки на подарунок?

  •      - відсутність подряпин на звукових доріжках, їх цілісність;
  •      - справжні вінілові пластинки містять тільки старі композиції, записані до появи цифрових технологій;
  •      - занадто низька вартість може свідчити про підробку чи низьку якість запису - справжні вінілові пластинки це дорогі подарунки;
  •      - зовнішній вигляд пластинки повинен бути привабливим.

Якого виконавця вибрати?

Тут вже варто орієнтуватися тільки на смак того любителя музики, в подарунок якій призначається пластинка. Адже у джазу дуже багато осіб - від оркестрів до сольних блюзових виконавців. Традиційні джаз-бенди записували свої імпровізації тільки на вініл - зараз такі записи велика рідкість, справжній ексклюзив.

Історія розвивається по спіралі. За століття музика зробила своє коло через касети, диски, флеш-накопичувачі інформації - і знову повернулася до вінілу. Платівки отримали другу молодість, багато сучасних виконавці повернулися до такого запису. Але зараз запис навіть на вінілові пластинки проходить на цифровому обладнанні. Тому справжній раритет - пластинки, випущені до 80-х років минулого століття.

Чacті питaння пpo Джазові платівки