Pasotti

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 430 товарів

Бренд


Попільничка ручної роботи "Classic" з натурального рогу від Arca Horn Детальніше

Подарунки від Pasotti

Майстерня Pasotti вже понад півстоліття працює над створенням унікальних дизайнерських подарунків. Бренд вперше з'явився ще в 1956 році і за цей час став відомий у всіх куточках світу. Основна спеціалізація компанії - створення ексклюзивних парасольок преміум-класу. Неповторні вироби виробляються за класичними канонами, відповідаючи передовим критеріям якості і привабливості.

Головна візитна картка парасольок Паcотті - ефектне виконання фігурних ручок і куполів. Такі парасолі завжди будуть в центрі уваги оточуючих. Ці елітарні аксесуари здатні стати кращим подарунком людині, яка цінує себе і бажає виділитися з сірої маси.

Італійський бренд, хоч виробляє і складні парасольки, однак його справжнім серцем, все ж, є тростини. Представлені ексклюзивні моделі виготовляються тільки вручну і виключно з матеріалів найвищої якості. Це дозволяє отримувати механізми, здатні працювати протягом тривалого періоду часу без втрати власної функціональності.

Продукція цієї компанії не просто красива, їй не страшні зливи і сильні пориви вітру. Вироби характеризуються зручністю і практичністю в ході щоденного використання. Такі подарунки сподобаються всім.

Виробник з Італії може похвалитися дійсно великою колекцією унікальних продуктів. Фірмові ручки можуть мати наступне виконання:

- мідне,
- латунне,
- покрите емаллю,
- з елементами натуральної шкіри,
- прикрашене кованими «мереживами» і різнокольоровими стразами,
- створене з цінних порід деревини.

Наш інтернет-магазин пропонує купити унікальні подарунки. В каталозі присутні як дорогі моделі виробів, так і доступніші варіації. Крім парасольок, італійська компанії створює ще й ексклюзивні ложки для взуття.

Продукти настільки різноманітні та індивідуальні, що чоловіки і жінки будь-якого віку зможуть відшукати найбільш відповідний аксесуар. Чоловічі моделі просякнуті вишуканими європейськими нотками і аристократизмом. Варіанти для жінок відрізняються вишуканістю і якимись шармом, які додадуть образу власниці справжню неповторність.

Читати більше...