WEGG

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 16 товарів

Бренд


Сертифіковані автографи знаменитостей і видатних особистостей Детальніше

Якщо ви любите робити дорогі та ексклюзивні подарунки – ви, безумовно, чули про італійську компанію WEGG. Вона нещодавно на ринку, але її охолоджувачі для вина стали справжньою подією. Продумані до дрібниць, у стильному оформленні, надійні та якісні – такі предмети стануть приємним знаком уваги для всіх любителів цього старовинного напою. Метою появи бренду стало бажання його творців виробити продукт, який можна було б використовувати як контейнер, щоб вино залишалося прохолодним, доведеним до оптимальної температури, але з інтригуючим дизайном, який можна було б уявити на столі, використовувати знову і знову, зокрема, як подарунок другові, можливо, з особливого випадку.


WEGG працює в Італії, там розташовуються і її виробничі потужності, і дослідницький центр. Кожна модель, перш ніж потрапити до споживачів, проходить тривалий шлях розробки та доведення до досконалості. Завдяки інноваційній системі охолодження з багаторазовими пакетами гелю, WEGG може охолоджувати пляшки, уникаючи використання льоду і втрати води. При цьому кожен виріб цього бренду виготовлено з високоякісних матеріалів та особливо ретельно до естетики обробки.

Асортимент компанії WEGG не обмежується лише одним найменуванням – вони виробляють термоси та фляги, поєднуючи новітні технологічні розробки та класичний італійський дизайн. Це не просто, наприклад, охолоджувачі для напоїв – це ідеальне поєднання дизайну, ефективності та практичності. Пристрій для охолодження вин завдяки своїй складній формі може вмістити різні форми пляшок від Бордо до шампанського (допускається діаметр до 100 мм).

Купити охолоджувачі від WEGG можна і в Україні, адже Київ, як і інші міста, не залишається осторонь культури споживання вина. Подібні пристрої дозволяють подати до столу вино саме тієї температури, яка найкраще розкриє весь букет напою, дозволить насолодитися вишуканим смаком та ароматом, зберігаючи його в міру прохолодним протягом усього застілля.