Охолоджувачі для вина на подарунок

Сортувати по:
Детальніше


охладитель для винаВино краще пити охолодженим.

Занадто теплий напій стає незбалансованим, спіртуозним, він активно випаровує летючі кислоти, що зводить працю винороба нанівець. Щоб охолодити алкоголь, пляшку кладуть в холодильник, морозилку, або додають лід. Деякі просто охолоджують келихи перед подачею алкоголю. Всі ці способи - зайва трата часу.

Краще використовувати охолоджувачі для вина, які дозволять насолоджуватися прохолодною свіжістю улюбленого напою довгий час. Такі вироби можна розглядати в якості віп подарунка для цінителів якісного алкоголю.

Види охолоджувачів для вина

Букет аромату і смак вина повністю розкриваються за умови правильного зберігання і вживання. Кращим місцем для зберігання алкоголю вважається льох зі спеціальним мікрокліматом. Але для більшості рестораторів тримати такі приміщення невигідно з фінансової точки зору, тому вони намагаються використовувати кулер для вина.

Всі вироби для охолодження алкогольного напою можна розділити на 3 групи:

Термомешок. Це спеціальна сумка з охолоджуючим елементом, захованим в підкладці, куди потрібно покласти пляшку. За допомогою кріплень вона легко фіксується в мішку. Такий виріб стане дорогим подарунком для любителів пікніків, кемпінгів.

Відро з охолоджувальними елементами. Можна купити відерце в якості подарункового сувеніра. Багато виробників роблять вироби з металу з красивими ручками, ABS-пластика у формі капсули і інших матеріалів. Великий розмір і відмінна термоізоляція дозволяють швидко знизити температуру алкоголю.

Хомут - пластикова обгортка для пляшки, яку зручно зберігати вдома, транспортувати. Виробники роблять ексклюзивні охолоджувачі для вина дуже красивими, тому їх можна використовувати для подачі напоїв.

Щоб підготувати дорогі охолоджувачі для вина до роботи, слід покласти акумулятори холоду в морозильну камеру. Використовувати вироби можна також для пива, горілки, шампанського.

Норми охолодження

Різні сорти вин для правильного сприйняття їх смакового букета слід вживати охолодженими до певної температури.

Ось норми охолодження для вин:

    Білі, рожеві і молоді червоні - до 11-14 ° С.
    Білі, ігристі сорти, шампанське - до 7-9 ° С.
    Витримані червоні - 16-18 ° С.

Не тільки висока температура, а й переохолодження псує смак напою. Тому біле вино не рекомендують охолоджувати понад 45 хвилин, а червоне - 15 хвилин. Оригінальні подарунки у вигляді охолоджувачів для вина будуть доречні на будь-якому столі - будинку, на природі, в кафе, клубі, ресторані. Вартість доставки товарів від нашого інтернет-магазину Fama Presents по Києву - безкоштовно.

Чacті питaння пpo Охолоджувачі для вина