Термоси і фляги

"Eva Solo" - посуд з датським характером Детальніше

Термосы и фляги в подарокЕксклюзивні термоси і фляги займають лідируючі позиції в списку корисних VIP подарунків. Посуд, що підтримує температуру напоїв, незамінна в самих різних життєвих ситуаціях. Це гарячий чай в довгих зимових поїздках, підбадьорююча кава до приходу з роботи, цілющі трав'яні настої і смачні ягідні морси в холодну пору року. Стильні термоглеки знадобляться при чаюванні на терасі, а надійна термокружка - на роботі, на риболовлі, в автомобілі, на тривалій прогулянці.

Кому і на які свята дарують термоси і фляги

Термосы и фляги в подарокГарно оформлений віп подарунок виглядає презентабельно. Символізує турботу і увагу він ідеально підходить для сімейних свят і будь-яких інших заходів, пов'язаних з важливими датами. Одне з ключових переваг такого презенту - універсальність. Від хорошого термоса або фляги навряд чи хтось відмовиться. Це відмінний вибір як для вручення жінці, так і чоловікові. Привід може бути будь-яким - від невеликого особистого ювілею до щорічного календарного свята, а можна подарувати просто так, щоб підняти настрій і зробити день приємнішим. Особливо корисним такий презент буде для тих, хто багато часу проводить в поїздках або на природі. Це автомобілісти, рибалки, мисливці.
Відповідні свята:
 - День Валентина;
 - 23 лютого;
 - Новий рік;
 - День народження;
 - 8 березня і ін.

Як вибрати термопосуд

Перше, що враховують - це призначення посуду. Подумайте, що більше підійде одержувачу віп подарунка - це термокружка, термокувшін, Карафа. При розгляді цього питання зазвичай враховують особисті переваги, спосіб життя, хобі. Далі потрібно визначити потрібний об'єм. Можна купити термокружку на 350 мл або віддати перевагу більшій місткості - від 1 літра. Надійність термоса або іншого посуду  більшою мірою залежить від якості, і в меншою - від конструктивних особливостей. При виборі варто віддати перевагу провідним брендам і уважно ознайомитися з відгуками. Це допоможе зробити правильний вибір. Інтернет-магазин «Fama Presents» пропонує купити віп подарунки в Києві. У продажу ексклюзивні презенти, дорогі подарункові сувеніри. Вибирайте, доставка - вся Україна.

Чacті питaння пpo Термоси і фляги