Запонки на подарунок

Детальніше

Запонки брендові: стильно та зручно

запонки Деякі класичні чоловічі сорочки передбачають носіння запонок — спеціальних застібок, що вставляються в заздалегідь зроблені петлі. Доволі давно ці вироби перестали бути суто утилітарними й сьогодні сприймаються як ювелірні прикраси, особливо коли йдеться про золоті чи більш доступні за ціною срібні запонки.

Якими бувають запонки

Форма — найперше, чим вирізняються запонки чоловічі: у більшості випадків зустрічаються моделі у вигляді кола, прямокутника і квадрата. Без прив’язування до форми розрізняють симетричні та асиметричні вироби. У першому випадку обидві половинки повністю однакові, у другому — одна сторона є лицьовою, а з іншої розташована застібка. Механізм кріплення зазвичай передбачає використання стандартної застібки, ціпка чи штиря, що обертається навколо себе.

Щодо стилю, то найпоширенішими є моделі, виконані у класичному дизайні. Проте чоловіки все частіше цікавляться ексклюзивними рішеннями, які можуть підкреслити їхній високий статус або вподобання. Оздоблення також буває різним: срібні чи золоті запонки можуть мати вставки з емалі, коштовного каміння, прикрашатися написами, малюнками або різьбленням. Зустрічаються також незвичайні рішення — коли запонки купити можна в комплекті з іншими аксесуарами на зразок автоматичної ручки тощо.

З чим і як правильно носити

Запонки брендові заведено носити із сорочками, що мають так звану французьку манжету — двошарову, з відповідними отворами. Такі сорочки одягають під діловий костюм або смокінг, хоча із цього правила є багато винятків. Ось як рекомендують носити запонки чоловічі сучасні дизайнери та стилісти:

  • до сорочки білого кольору найбільше пасують вироби з коштовних металів, у чорному кольорі чи зі вставками темних кольорів;

  • сорочки яскравих кольорів поєднуються з відповідними аксесуарами, що виконані у фантазійному стилі та оздоблені написами, вставками з каменю тощо;

  • сучасна мода дозволяє в деяких випадках, як виняток, носити запонки з незаправленою сорочкою.

І останнє дуже важливе правило, яке не змінювалося протягом десятиліть: необхідно, щоб манжета із запонкою виступала за край рукава піджака не більш ніж на 2 сантиметри.

Де придбати

Дуже часто покупці вибирають запонки на подарунок — це чудовий презент на день народження, ювілей, іменини, річницю весілля чи будь-яке інше особисте свято. Якщо вас зацікавили на fama.ua саме запонки ціна, що вказана поряд, є актуальною, а щодо інших властивостей товару та умов доставки вас проконсультує привітний менеджер. В Україні також працює шоурум, куди можна завітати особисто, щоб вибрати та одразу купити запонки преміальної якості на будь-який смак.

Чacті питaння пpo Брендові запонки