Письмове приладдя

Функціональний набір винних аксесуарів Детальніше

ЕСТЕТИКА ДІЛОВОГО ЖИТТЯ: ПИСЬМОВІ ПРИЛАДДЯ

Сучасні технології є в кабінеті кожного начальника, нововведення і технологічний прогрес невпинно вдосконалюються, видозмінюються, проникають в кожен куточок життя ділової людини. Але як би ефективно не працювали комп'ютери, системи обміну даних і інтренет-мережі, на робочому столі все також можна виявити стопку важливих паперів, велику різноманітність канцелярського приладдя, годинник та інше. Всі ці атрибути робочого процесу повинні бути функціональними, завжди під рукою: акуратно розкладені, кожен прилад на своєму місці. Адже робочий стіл - це особа його власника, і від того, як він виглядає, яке письмове приладдя на ньому є і в якій якості залежить сприйняття людини, його характеру, ділових якостей, успіху, поваги і положення в суспільстві.
Зазвичай на робочому столі можна побачити:
- підкладку для письма;
- лоток для паперу;
- підставки для ручок і олівців, візиток і письмових деталей;
- ніж, ріжучий папір;
- степлери;
- ручки;
- олівці;
- точила;
- чорнило;
- чорнильниці;
- ролери;
- дироколи;
- письмові набори та їх складові.
Перш ніж купити письмове приладдя потрібно визначиться в якій сфері воно буде використовуватися, який рівень якості Вам підходить, а також подумати про стилістику та дизайн. Це допоможе підібрати вироби, які будуть відповідати Вам і Вашим потребам, «працювати» на Ваш імідж і успіх.
Основними критеріями підбору виробів для діловодства виступають категорії:
- популярності конкретних видів письмових приладів,
- популярність і імідж виробника,
- колірних і дизайнерських переваг покупця,
- відповідності вимогам корпоративної етики,
- актуальності і функціональності.
Якщо розглянути елітне письмове приладдя з точки зору його виробників, то складається нехитра географія затребуваності. Творцем пропозицій і тенденцій на ринку письмових приладів є Західна Європа, якій віддають перевагу вимогливі люди, високо цінують ексклюзивність матеріалів, якість виконання і індивідуальний підхід. Ціна виробів від західних брендів топова.
Оптимальна функціональність, надійність, стиль і ціна поєднуються в письмових виробах вітчизняних виробників і близького зарубіжжя. За попиту і шику вони поступаються західним аналогам.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК

Особливістю елітного письмового виробу є дорогі матеріали, з яких воно виготовляється: натуральні і дорогоцінні камені, ексклюзивні, рідкісні і дорогі породи деревини, зібрані по всьому світу, бронза, дорогоцінні метали. В силу своєї неординарності, нетиповості і ексклюзиву, це безсумнівні лідери серед подарунків людям, з якими Ви пов'язані правилами ділової етики. У кожному письмовому наборі відбивається амбітність людини як керівника і успішність як бізнесмена.
Красивим оформленням кожного приладу, унікальним зовнішнім виглядом, індивідуальним поєднанням матеріалів підвищується їх затребуваність, розширюється коло «споживачів» на родичів, викладачів, письменників, істориків, усіх тих, чиє робоче місце пов'язане з письмовим столом.
Український інтернет-магазин Fama пропонує величезний асортимент письмових виробів від іменитих виробників, чий імідж і якість перевірена роками і мільйонними шанувальниками. Кожна позиція доповнена детальним описом функціональних і технічних властивостей. Також можна ознайомитися з інформацією про виробника. Оперативна доставка замовлень по Києву.

Чacті питaння пpo Письмове приладдя