Підставки для книг

Підставка для книг - краса і практичність

Подставки для книг в подарокКожена успішна людина має власну бібліотеку, яку розміщує в будинку або в офісі. Місце для зберігання книг повинно бути не тільки безпечним і надійним, але також красивим і практичним. Підтримувати порядок в бібліотеці і подбати про збереження цінних томів допоможе тримач для книг.

Різновиди підставок для книг

Оригінальний віп подарунок - це річ, яка не виходить з моди і служить підтвердженням статусу, досягнень. Тримач для книг характеризує свого власника як цілеспрямовану і завбачливу людину, який має гарний смак і манери. Такі аксесуари - не просто подарункові сувеніри, але практичні пристосування, які допомагають розділити книги за тематикою і роком випуску, створити рубрики і прикрасити книжкові полиці. Залежно від стилю інтер'єру можна підібрати підставку з різних матеріалів:
 - дерева
 - каменю
 - латуні
 - міді
 - срібла
 - золота
Ексклюзивні власники являють собою поєднання кількох дорогих матеріалів і оригінальний дизайн, який перетворює аксесуар в предмет декору, але не позбавляє його практичності. Популярністю завжди користуються морські сюжети і жива природа, мотиви східної культури і міфології, абстрактні орнаменти та візерунки.

Як використовувати тримач для книг?

Підставка для книг складається з двох частин, які можуть становити єдину композицію, повторювати або доповнювати один одного. Тримач ставлять на рівну поверхню, а бічна його сторона стає опорою для томів, тому корінець добре видно і книгу легко взяти з полиці. За допомогою підставок можна уникнути деформації книг, зберегти їх цілісність, що особливо важливо для дорогих видань - вони повинні стояти прямо, спираючись на нижню частину твердої обкладинки. У такому положенні блок залишається рівним, сторінки не мнуться, на них не виникає заломів і інших дефектів. Дорогі подарунки - це турбота про цінні речі, комфорт та приємні враження.
Купити різні види віп-аксесуарів і підібрати подарунок для чоловіків і жінок можна в інтернет-магазині fama. Замовлення можна отримати з доставкою по Києву і в інші міста України.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Підставки для книг