Прес-пап'є

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Прес-пап'є до XIX століття був традиційним предметом сердь приладдя письмового столу. В ті часи використовували рідке чорнило. Працювати з ними було непросто: наносилися нерівномірно, випливали, робили плями, ніж псували документи. Але поява прес-пап'є і промокальним папери спростили ручну листування. В часи цей предмет виконував кілька важливих завдань: утримував документи на столі, щоб не розліталися; допомагав виправляти помилки; просто служив окрасою столу.
Сьогодні велика частина роботи виконується на комп'ютерах, а не на папері але прес-пап'є цінується не менше, ніж в минулому. Більше немає потреби в промокальним папері і виправлення помилок у документах, написаних вручну. Але цей предмет письмового столу є цінним подарунковим сувеніром для керівників, ділових людей.

Ексклюзивні прес-пап'є від Fama

В онлайн-бутику Fama Presents представлені вишукані ексклюзивні прес-пап'є від відомих брендів. Серед них іспанська компанія El Casco, пропонує елегантні вироби класичного типу. Вони відображають діловий стиль сучасних впевнених в собі бізнесменів. Це відмінні ВІП подарунки для цілеспрямованих керівників, що підкреслюють високий статус власника.

Вироби від цього іспанського бренду та інших відомих компаній - це оригінальні колекційні моделі класичного типу, і незвичайні предмети в формі статуеток. В каталозі Fama можна вибрати дорогі подарунки для ділових людей, керівників, цінителів прекрасного, колекціонерів письмового приладдя. Асортимент бізнес-сувенірів дуже великий:

    З логотипом компанії або символічною написом.

    Традиційної класичної форми (з напівкруглим бруском) з металу та інших матеріалів. Можуть бути з позолоченою рукояткою, з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння.

    У вигляді статуетки тварини, людини або предмета, пов'язаного з діяльністю або особливостями особистості одержувача.

    Скляні прес-пап'є. Мають оригінальну форму і прикраса всередині (наприклад, композиція квітів).

Різноманітність типів, форм прес-пап'є в каталозі дозволяє підібрати незабутній подарунок для ділового партнера, керівника або співробітника. В онлайн-бутику Fama Presents в Києві можна купити ВІП подарунок для чоловіків і жінок, який буде відповідати стилю, особливостей особистості конкретної людини і буде приємно нагадувати про дарувальника.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.