Оригінальний подарунковий набір для дому на подарунок

Детальніше

Подарункові комплекти: як вибрати презент для ділової людини

подарунковий комплект Якщо ви шукаєте, що подарувати шефу на день народження чи хочете вибрати презент для успішного бізнесмена, вам варто вкласти в цей подарунок усю свою повагу до людини. Одного предмета може здатися замало, особливо якщо він має невеликі габарити. У такому разі краще звернути увагу на подарункові комплекти. Ми розглянемо три варіанти, які стануть чудовим презентом на день народження чи до іншої урочистої події. 

Преміальний канцелярський набір від Renzo Romagnoli

Основу комплекту становить блокнот формату А4, переплетений вручну. Його обкладинка вкрита натуральною шкірою. Цей шляхетний матеріал має особливу вичинку — з роками він не тріскається і не вицвітає, а лише вкривається патиною, характерною для антикваріату.

Як і інші подарункові набори для чоловіків, цей комплект містить усе необхідне для роботи з документами:

  • візитницю;

  • підставки для ручок;

  • канцелярський ніж;

  • підставку для олівців;

  • настільний килимок;

  • тримач для аркушів А4. 

Його можна вважати ідеальною відповіддю на питання, що подарувати шефу на день народження. Він демонструє високий статус, владу й силу свого власника. 

Набори «Натхнення» та «Вишуканість» від Virtus

Обидва варіанти складаються з трьох предметів — стильного годинника та двох канделябрів. Це ідеальний подарунковий набір для дівчини чи жінки, яка захоплюється декоруванням інтер’єру. Ці аксесуари стануть справжнім центром уваги в будь-якій кімнаті — вітальні, спальні чи особистому кабінеті. 

Такі оригінальні подарунки недарма нагадують антикварні витвори мистецтва. Створюючи їх, автори надихалися реальним декором XVI–XIX сторіччя, який використовувався в королівських палацах Франції, Іспанії та Італії. Для сучасного виконання також був вибраний якісний довговічний матеріал — бронза.

Сучасні технології дарують максимальний комфорт. У годинниках використовується безшумний кварцовий механізм. Він не потребує регулярного заведення та обслуговування — достатньо лише вчасно замінювати джерела живлення, розраховані на кілька місяців безперервної роботи. 

Сокира ручної роботи від Topor & Molot

Якщо вас цікавлять оригінальні подарункові набори, обов’язково придивіться до цього варіанта. Його основна частина — сокира з високовуглецевої сталі, здатної витримувати роки інтенсивного використання в найскладніших умовах. Проте виробник розуміє, що вона слугуватиме саме декоративним аксесуаром, а тому додає до неї кейс і підставку.

Звичайно, такі оригінальні подарунки мають глибоке символічне значення. Як сокира, так і кейс прикрашені рунічними малюнками, у яких відображені поняття сили, мужності, мудрості та витривалості. Ще один привід купити такий набір — використання старовинних технологій кування, гравіювання, оксидування та різьблення. Кожен екземпляр виготовляється вручну та має власний номер. Цей презент дійсно унікальний — ви не знайдете його аналогів в Україні.  

Чacті питaння пpo Подарункові комплекти