Вінілові програвачі

Сортувати по:
Сокири і молоти ручної роботи Детальніше

Вінілові програвачі

Вінілові програвачі

Старовинний грамофон або його трохи більш сучасний аналог - патефон створюють особливу ретро атмосферу. В якості подарунка такі неординарні ексклюзивні речі підійдуть людям творчим, інтелектуально зрілим. Ретро програвач дозволяє оцінити автентичне звучання вінілу, з його соковитим реалістичним живим звуком.

На тлі повсюдних цифрових технологій відродження вінілу обумовлено бажанням доторкнутися до більш природної музичної гармонії, з її шорстким потріскуванням і можливістю домислити і дофантазувати естетичну мелодійність музики, що прослуховується. Музиканти і студії звукозапису відроджують культуру записи творів на аналогові носії, закріплюючи непорушність класичних музичних традицій.

вініловий програвачВініловий програвач перейшов в категорію дорогих ексклюзивних подарунків, який обрадує і професійного діджея, і шанувальника якісної живої музики, позбавленої гламуру цифрового лиску. Особливий статус такому подарунку додасть його оригінальність, обрана орієнтованість і аристократична вишуканість. На відміну від виробництва касетних магнітофонів, на вініл знову звернули увагу такі аудіомагнати як американський Crosley і німецький Clearaudio. Це лише підтверджує економічну доцільність придбання вінілових програвачів нового покоління.

Сучасні програвачі мають ряд незаперечних переваг, які перетворюють ретро-аксесуар в стильний і функціональний предмет інтер'єру. Вінілова революція не обмежилася дбайливим збереженням еволюційних технічних досягнень початку ХХ століття. Століття XXI привніс в виробництво вінілових програвачів супертехнологічну начинку при класичному, а часом і вінтажному дизайні.


Інтегрування в патефони і грамофони сучасної техніки:

- вбудованих фонокоректорів;
- Bluetooth передавача;
- AUX входу

роблять вінілові патефони дорогим і стильним подарунком, оцінити який дано естетично просунутим власникам гарного смаку для знайомства зі світом високоякісної музики.

Чacті питaння пpo Вінілові програвачі