Подарунки керівнику

Чудові авторські статуетки Зигури Н.А! Детальніше

У житті успішної, ділової людини офіс займає важливе місце , адже тут вона проводить більшу частину свого часу. Що вже говорити про ентузіастів, для яких офіс став другою домівкою. Тому до товаришів по службі і колегам також підвищилася увага, змінився підхід в спілкуванні. Календарні свята, дні народження, ювілеї і просто значущі життєві події викликають особливу увагу, захоплюють весь колектив, вимагають унікальних привітань. Актуальна тема - що подарувати босові.

Підбір подарунка шефу вимагає трепетної уваги з боку співробітників. Тут варто враховувати загальну атмосферу серед товаришів по службі, ділову і корпоративну етику. Не підносьте занадто особисті речі - це буде недоречно в робочій обстановці. Подарунок має бути цікавим, дорогим і якісним, демонструвати своєю нейтральністю повагу з боку співробітників.

Vip подарунки для керівників являють собою особливу категорію презентів, в яких дотримуються одночасно і зовнішні вимоги, і певні статусні характеристики. Для цього сегмента пропозицій існують правила, дотримуючись яких можна вибрати найоптимальніший варіант:
1. Підібрати сюрприз начальнику потрібно виходячи зі стилю спілкування, який характерний для колективу вашої компанії. Великі фірми в силу своїх масштабів генерують формальні взаємини між співробітниками, в межах чітких норм корпоративної етики. У таких випадках він підбирається в строгому, нейтральному стилі, в дусі витриманої класики, її лаконічності і виразності. Невеликим організаціям властива більш дружня атмосфера, в умовах якої вже можна шукати оригінальні рішення, робити креативні подарунки, дивувати формами, кольорами, вишуканістю.
2. 2. Подарунком ми висловлюємо свою повагу, тому він повинен відповідати положенням і статусу начальника, його перевагам і стилю життя.
Перш ніж купити подарунок керівнику потрібно пам'ятати, що кожна ситуація вимагає індивідуального підходу і що від вашого вибору залежить ваша репутація.

ВАЖЛИВІ ФОРМАЛЬНОСТІ


1. Ваше ставлення до шефа можна матеріалізувати у варту річ. Дарувати дешеві подаруночки недоречно ні за яких обставин.
2. Важливо щоб обраний презент був солідним. Це виходить з спроможності начальника і його особистісним досягненням. Тому хорошим презентом можна підкреслити ці достоїнства, виділити важливість цієї людини.
3. Візьміть до уваги оригінальність. Підключивши до раціоналізму і функціоналізму фантазію можна підібрати цікавий, корисний презент, який буде доречним в діловому житті боса.
4. Пам'ятайте, що солідність і важливість погано поєднуються з гумором, тому вибирати варто якісний презент від гідного виробника.
5. Якісний, дорогий, ексклюзивний подарунок завжди буде практичним, а значить гідно оцінений начальством.
В Україні ділові, якісні, ексклюзивні і оригінальні товари пропонує інтернет-магазин Fama. У каталозі представлені вироби від іменитих брендів і виробників, міститься додаткова інформація і ціна . Придбати товар можна і в Києві , і замовити в усі регіони країни.
 
Чacті питaння пpo Подарунки керівнику