Подарунки на хрестини

ARKA HORN - преміальний італійський бренд Детальніше

на крестиныТаїнство хрещення - це особлива подія в житті дитини. До цього дня ретельно готуються. Малюкові вибирається краще світле вбрання, а хресні дарують подарунки, які служать оберегом для дитини.

Оригінальні і дуже гарні подарунки на хрестини в Києві, слід купувати в магазині Fama. В каталозі віп-подарунків представлений величезний вибір раритетних, оригінальних виробів:

  •     - ікони;
  •     - ладанки;
  •     - видання книг: «Життя Ісуса Христа», видання Біблії, видання «Мінея» т.д .;
  •     - хрест-розп'яття;
  •     - об'ємні яйця з статуетками Божої Матері, Ангела Хоронителя, Покрови і т.д.

Всі товари мають підтверджують їх справжність документи.

Подарунки, що дарують на хрестини, повинні бути від чистого серця. Ексклюзивні дорогі подарунки - це поєднання чудових характеристик товару і яскравий фонтан позитивних емоцій.

Що подарувати на хрестини хлопчикові?

Вашим підопічним стане хлопчик, тоді слід звернути свою увагу на ладанки ручної роботи з дорогоцінних металів. Відмінним варіантом буде раритетна ікона. Вона має особливу намолену енергетику і стане хорошим захистом для маленького чоловіка. У каталозі можна вибрати:

 - ікони різних століть;

 - вироблення з дерева, намальовані, або виготовлені з дорогоцінних металів;

 - малі настільні на підставці.

Хорошим рішенням стане придбання ікони відповідно до імені дитини.

Дорогі подарунки - це раритетні ексклюзивні екземпляри Біблії. Дуже атмосферне товар, який повинен бути настільною книгою для будь-якої людини.

Що подарувати на хрестини дівчинці?

Маленька принцеса буде щаслива мати оригінальну ладанку Божої Матері. Такі подарункові сувеніри даруються тільки для найрідніших і дорогих людей. Вироби можна носити на ланцюжку, разом з хрестиком, або купити модель на підставці.

У розділі є Біблії різних видань. Малятко з задоволенням і особливим інтересом буде знайомиться з книгою, перечитуючи сторінки старовинної книги.

Можна зупинити свій вибір на розп'ятті Христа, яке буде нагадувати про християнську віру хрещениці.

Часто в знак подяки батьки вибирають подарунок хресним на хрещення. Тепер вони другі батьки їх чада. Тому і подарунки для них вибираються ретельно. Найкращий вибір - це раритетні речі. Це може бути барельєф, пасхальне яйце на підставці, старовинні видання книг.

Віп подарунок завжди неповторний і має особливу цінність для майбутнього власника.

Зробивши правильний вибір, ви зможете подарувати найважливіший подарунок для вашого названого сина або дочки, який стане відмінним талісманом, навіть коли вас не буде поруч.

Чacті питaння пpo Подарунки на хрестини