Біблія в шкіряній палітурці

Детальніше

Біблія і такі важливі християнські книги, як Псалтир, Євангеліє, Молитвослов здавна в християнських родинах зберігалися на найпочеснішому місці і передавалися від покоління до покоління. Біблію в шкіряній палітурці можна подарувати віруючій людині на будь-яке свято: на ювілей, одруження, день народження. І вже, звичайно, саме цей подарунок буде оцінений, якщо зробити його на християнське свято: Великдень, Різдво, Трійцю.

Подарункова Біблія від магазину Fama

Біблія в шкіряній палітурціМи пропонуємо великий вибір ексклюзивних книг. Подарункову Біблію відрізняє висока якість виконання. Обкладинка, виготовлена з натуральної шкіри високої якості, може бути прикрашена срібними вкладками, православної символікою з деревини, золотим тисненням, елементами ручного розпису. Найтонший рисовий папір в деяких виданнях з торців прикрашений позолотою. Такий подарунок стане не просто джерелом мудрості, а й предметом гордості для віруючої людини.
Протягом багатьох століть християни з великою повагою ставилися до предметів культів. Не виключенням є і духовні книги. У кожній родині обов'язково були Старий і Новий Завіт або тільки Євангеліє. Їх читали у свята і почитали нарівні з іконами, дарували особливо шанованим людям. Немає віруючого і без Молитвослову. Крім ранкових і вечірніх молитов, в ньому є акафісти і канони на всі випадки життя.


У нас можна замовити і купити подарункові, ексклюзивні і колекційні видання з філігранню ручної роботи, зі вставками з напівкоштовних каменів, з позолоченим обрізом, в футлярі або в подарунковому чохлі. Вони стануть сімейною реліквією. Для цінителів глибини церковнослов'янської мови в продажу є видання церковнослов'янською - навіть богослужбових формату.

Ми пропонуємо:
- Старий і Новий Завіт;
- Євангелія;
- Православний молитвослов;
- Псалтир;
- Біблію іконостас;
- Біблію для дітей;
- Біблійний атлас.

Подарувати такі книги можна і людям захопленим історією, релігієзнавством, філософією, люблячим прекрасне і мудре Слово. Гідно подарункову Біблію оцінять колекціонери. У нашому магазині можна купити дорогі подарунки, які збережуть пам'ять про дарувальника на багато років.


 

Чacті питaння пpo Подарункова біблія