Подарункові нарди

Детальніше

нарди ручної роботи

Нарди - популярна настільна гра. У неї грають удвох, використовуючи спеціально розмічену дошку. Крім дошки, ігровий комплект включає в себе кістки і шашки. Гравцям необхідно перемістити шашки свого кольору в будинок, після чого викинути все їх з дошки. Переможцем в партії вважається той гравець, якому вдасться зробити це першим.

Історія появи

Ця гра традиційно вважається розвагою для розумних, успішних людей. Нарди - не просто захоплююча гра. Це унікальна можливість постійно розвивати свої математичні здібності, тренувати логічне мислення. Вони з'явилися ще в глибокій старовині і зберегли свою популярність до нашого часу. Їх аналоги існували понад п'ять тисячоліть тому.

Нарди використовувалися людьми не тільки для гри. Перські мудреці пророкували по ним майбутнє, пророкували долю династій, робили астрологічні прогнози. Подоба нард знайшли при розкопках в гробниці Тутанхамона. Але батьківщиною даної гри вважається Схід.

В Європі нарди з'явилися в дванадцятому столітті, після повернення хрестоносців з багатоденних завойовницьких хрестових походів. Спочатку європейці називали цю гру «трик-трак», а пізніше стали використовувати звичне нам назву.

Купити нарди в Києві

Оригінальні подарункові нарди здатні стати відмінним презентом до свята. Такий віп подарунок обов'язково сподобається людині, захопленому інтелектуальними іграми і цінує якісні, оригінально виготовлені речі.

Як і інші ексклюзивні дорогі подарунки, нарди доречно подарувати близькій людині або піднести важливого ділового партнера. Цією захоплюючою настільною грою захоплюються люди різного віку і професій. Вона допомагає відпочивати з користю, тренуючи логічне мислення і розвиваючи пам'ять. Успіх в цій захоплюючій грі залежить і від везіння, і від аналітичних здібностей, холодного розумового розрахунку.

Особливості та переваги дорогих нард:

  • виготовлені з матеріалів високої якості;
  • забезпечені витонченим малюнком і майстерним різьбленням;
  • довговічні, зручні у використанні.

Ексклюзивні подарункові сувеніри викликають захват і почуття подяки у обдаровуваних людей, допомагають висловити їм свою прихильність. Розкішні нарди ручної роботи стануть відмінним подарунком до свята. Вони забезпечені численними різьбленими елементами, виконаними талановитими майстрами, а також виразними малюнками.

Такий презент не буде припадати пилом на полиці. Людина, що отримав нарди в подарунок, буде часто користуватися ним, з вдячністю згадуючи того, хто його підніс.


Чacті питaння пpo Нарди