Нарди

Сортувати по:
НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ CROSLEY - вже на сайті Детальніше

НАРДИ- ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК ВАЖЛИВИМ ЛЮДЯМ

Нарди - це захоплююча гра, що володіє історією, оповитою легендами. Вона вчить перемагати, досягати успіху, мислити і діяти
В Україні нарди відомі давно, це цікава гра, оригінальний подарунок і стильний аксесуар для вітальні, кабінету, бібліотеки. У будь-якому стилі та інтер'єрі гра виглядає гармонійно, ставши справжнім предметом мистецтва.
Нарди прийшли до нас з Середнього Сходу, країн Середземномор'я. Маючи значний вік, вона і по сьогоднішній день захоплює уми естетів та інтелектуалів. Затребуваність цих виробів зростає, як і майстерність їх виконання.
Купити нарди - це стикнуться з мистецтвом. Створення виробів - виключно ручна, дизайнерська робота. Їх прикрашає багата різьба, інкрустації дорогоцінними металами і камінням, вишуканий, авторський, ексклюзивний розпис. У процесі свого виникнення, дошка для нардів проходить через руки не одного професіонала, які наповнюють дошку теплом і шиком, загадковістю, величчю і піднесеністю.

НАРДИ ВИКОНУЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО З НАТУРАЛЬНОЇ ДЕРЕВИНИ.

Дивовижні кольори і текстура визначається використаним матеріалом. Дизайнери віддають перевагу екзотичним породам, які мають не тільки особливі якості, але і невелику поширеність. Це наділяє гру ексклюзивністю, одиничністю, особливістю.
Серед головних матеріалів значиться деревина:
- африканського падука.Цей матеріал передає нардам дивну колірну гамму: від криваво-червоного, до темно-коричневого з червоними штрихами. Помірно велика текстура деревини ні з чим незрівнянна, до того ж, такі нарди відрізняються формостійкістю;
- карельської берези. У цьому матеріалі криється оригінальність і колоритність гри. Текстура породи має химерні завитки, овали. Гру малюнка доповнюють переливи і блиск, золотисті відтінки, нотки, властиві мармуру;
- масиву горіха. Він володіє яскравим малюнком волокон, з плавними, витягнутими лініями. Колір виходить однорідним і насиченим;
- червоного дерева (махагона). Вироби з такого матеріалу володіють дуже стійкою формою, кольоровою гамою від бурого до коричнево-червоного відтінків. Текстура володіє вузькими променями, по горизонтальних рядах або ярусах.
Також застосовуються породи уральського змійовика, мореного дуба, бука, венге, палісандри, ясена, самшиту, чорного обсидіану.
Від типу матеріалу залежить вартість виробу. Визначальними факторами виступають також елементи декору, розміри, інкрустація, виконання інших деталей гри.

ЯК КУПИТИ НАРДИ?

Придбати ексклюзивні нарди в Києві, в неперевершеному брендовому виконанні можна в інтернет-магазині FAMA. Ціни кожного експоната вказані в простому і зрозумілому інтрнет-каталозі, в якому ви знайдете дивовижні пропозиції від іменитих брендів Kadun і Шахи Карпова.
 

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.