Фотоальбоми на подарунок

Детальніше

Альбоми — збережіть цінні миті життя

альбоми Попри те, що завдяки технологічному прогресу люди здебільшого використовують електронні носії для збереження фотографій, альбоми не втрачають актуальності. Роздруковані фотознімки мають зовсім іншу енергетику. Здається, що такий формат більш душевний, щирий, сімейний. Саме альбоми для фотографій викликають найсильніші ностальгічні спогади та на хвилинку переносять у щасливі дні минулого. Можна сміливо купувати альбом на подарунок, адже в ньому можна зберегти історію свого роду, яка буде передаватися поколіннями, або відтворити красу дорогих серцю місць.

Різновиди альбомів

В інтернет-магазині Fama можна купити альбом для різних цілей:
 

  • для збереження особистих фотографій — це дизайнерські альбоми зі шкіряною палітуркою ручної роботи від італійських майстрів, які можна сміливо передавати у спадок;

  • кляссер для марок — альбом для зберігання колекційних марок із прозорими фіксаторами та вишуканою обкладинкою зі шкіри, завдяки якому зручно показувати зібрані екземпляри друзям і знайомим;

  • сувенірні — це альбоми з уже надрукованими на сторінках фотографіями визначних місць і мальовничих пейзажів, які можна презентувати друзям та бізнес-партнерам.

Усі альбоми преміальної якості з асортименту Fama створені талановитими майстрами. У каталозі зібрано найкращі варіанти, які можна знайти в Україні та поза її межами. Тут можна фотоальбом купити, який стане прекрасним доповненням сімейного архіву чи домашньої бібліотеки. Такі альбоми високо оцінюють люди з хорошим смаком, які полюбляють якісні та красиві речі. Вироби вирізняються вишуканою палітуркою з натуральної шкіри з рельєфним тисненням, щільними мелованими аркушами, яскравим фотодруком. Альбоми можуть мати додатковий футляр для зберігання чи оксамитовий чохол.

Кому можна подарувати альбом

Зрозуміло, що альбом для зберігання марок варто дарувати колекціонеру чи тому, хто мріє про таке хобі. Сувенірні альбоми з фотографіями України можна презентувати іноземним гостям, колегам, партнерам, друзям. Сімейний фотоальбом стане чудовим весільним подарунком молодій парі. Такий презент допоможе зберегти найважливіші події в житті. Альбом для фотографій також можна купити батькам, які люблять поностальгувати за минулим, або літнім людям, далеким від технічних новинок.

Крім того, альбом для фотографій можна подарувати новоспеченим батькам, щоб вони мали де зберігати перші знімки свого малюка. Можна також підготувати такий презент на день народження найкращій подрузі чи другу, попередньо поклавши в нього кілька ваших сумісних фото. І взагалі, від якісного дизайнерського фотоальбому в шкіряній палітурці не відмовиться ніхто. Такий подарунок точно запам’ятається, а про людину, яка подарувала такий презент, часто згадуватимуть добрим словом. 

Чacті питaння пpo Альбоми