Картини на подарунок

Детальніше

Картины Деталь інтер'єру, що пожвавлює будинок і надає йому не тільки фарб, а й особливого настрою - це картина. Такий елемент стилю є чудовим подарунком не тільки для поціновувачів мистецтва, але практично для кожної людини. Адже любов до красивих речей властива переважній більшості з нас. Тут у магазині Fama зібрані подарункові сувеніри – гобелени, полотна, ексклюзивні дерев'яні чи скляні картини від заслужених художників та молодих, але вже іменитих талантів. Серед достатку технік та кольорів ви обов'язково підберете свій ідеальний варіант.

Картини на подарунок - що варто врахувати за такого вибору

Картина може бути як індивідуальним, і спільним (корпоративним) подарунком. Якщо ви орієнтуєтеся в стилістиці інтер'єру будинку або офісу, куди можна помістити такий сувенір – це дуже добре в плані підбору гами кольорів. Якщо вам потрібен віп подарунок для особливої ​​людини - то він повинен мати хоча б один елемент елітної, дорогої речі. Це:

  •     - Цікавий сюжет;
  •     - унікальне оформлення;
  •     - оригінальна авторська техніка;
  •     - старовинна (раритетна) творчість;
  •     - відомий бренд (ім'я художника).

Ми зібрали для вас на одному майданчику найрідкісніші картини та нетривіальні дорогі подарунки, які тільки можна купити у місті Київ та по всій Україні. При виборі враховуйте вік і стать адресата, а також його особисті переваги, риси характеру або погляди на життя. Якщо людина – традиціоналіст, зрілого чи похилого віку – краще звернути увагу на класичні сюжети, пейзажі, реалістичні техніки. Новаторам чи молодим людям швидше підійде щось авангардне, нестандартне, помітне. Картина в подарунок чоловікові також відрізнятиметься від жіночого варіанту. Якщо в першому випадку припустимо певний рівень агресії та жорсткості, то слабка стать найчастіше любить ніжні тони та легкість, помірне співвідношення експресії та гармонії.

Що особливого ви знайдете у нашому магазині

Картина – подарунок на день народження може мати різну ціну. Головне тут – це бажання догодити, вгадати зі смаком, підібрати те саме полотно, яке підійде та сподобається. У нас ви знайдете ексклюзивні дерев'яні 3D-картини, вітражні скляні панно, рідкісні раритетні графічні роботи та класичний живопис визнаних художників. Деякі екземпляри експонувалися на міжнародних виставках, приносячи своїм авторам нагороди та звання. Кожен товар має детальний опис та фірмову подарункову упаковку. Кожен – незвичайний і зі статусом.

Близько сотні картин класу люкс – тільки для вас – від магазину Fama.

Чacті питaння пpo Картини