Подарункові тростини

Сертифіковані МЕТЕОРИТИ Детальніше

Тростина подарунковаУ минулі епохи носити тростину вважалося хорошим тоном. Палиці з зручними ручками, виготовлені з дерева і металу, символізували благородство, мужність, силу. Вони були таким же обов'язковим доповненням до елегантного чоловічого вбрання, як капелюх і рукавички. Літні і молоді аристократи завжди брали їх з собою, вирушаючи на прогулянку.

ексклюзивні тростини Ексклюзивні вироби сучасних майстрів розраховані на тих, хто має схильність до старих добрих часів, бажає підкреслити свій бездоганний смак і високий статус, цінує ексклюзивні речі. Вони надають образу стильність, строгість, англійську аристократичність.

Пропоновані в якості віп подарунка тростини повністю виготовлені вручну, унікальні, відрізняються вишуканим дизайном, мають колекційної цінністю.

Конструктивні особливості аксесуарів:

Стовбури зроблені з міцних порід дерева: дуба, бука, ясена, вільхи, берези, клена. Лакове покриття зберігає красу матеріалу, оберігає шафт від механічних пошкоджень.

Ручки ергономічні, зручні для долоні. Виконано з екзотичних і дорогих матеріалів: високопробного срібла, натуральної бронзи, дерева, роги. Фантазія майстрів втілена в ретельно продуманих фігурних набалдашники або художньої різьби, що прикрашає рукояті класичної форми.

Більшість моделей підходять для правшів, лівшів, мужчин і жінок.

Дорога дизайнерська тростина - це не просто модний, елегантний аксесуар для стильного людини з витонченим смаком. Незважаючи на легку вагу, вона відмінно витримує велике навантаження, представляючи собою надійну опору при русі. Заможним любителям піших походів рекомендується купити складну модель.

Подарункові сувеніри представлені в широкому асортименті. Свою продукцію до Києва постачають приватні майстри і знамениті зарубіжні бренди, такі як Pasotti Ombrelli.
Ексклюзивна тростина - це красивий, практичний і дорогий подарунок, який високо оцінить навіть дуже заможна людина.

Чacті питaння пpo Трості