Підставки для конвертів

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Всім відома фраза «По одягу зустрічають». Її сенс актуальний не тільки для людей, а й для інтер'єру. Потрапляючи в приймальню кабінету або канцелярію офісу, погляд мимоволі ковзає по сторонам, підсвідомо примічаючи деталі та ще деякі дрібниці. Чому б не обдарувати шанованої людини стильною підставкою для листів, якщо він має справу з кореспонденцією в силу своєї діяльності.

Витонченість такого подарункового сувеніра підкреслить успіх і статус обдаровуваного, а дарувальник отримає від нього зізнання, адже не кожному прийде на розум така блискуча ідея для маленького, але дорогого подарунка.

У наш час підставку для конвертів або газет можна купити в Києві на будь-який смак, але не всяка з них підійде в якості віп подарунка. Даруємо річ повинна неодмінно підкреслювати діловий стиль господаря. Для цього варто її вибирати, спираючись на кілька критеріїв.

- Матеріал. Організатор для паперів обов'язково повинен виглядати солідно, і в цьому випадку немає нічого більш підходящого, ніж дерево дорогих порід (карельська береза, акація, аралія, ясен і ін.) Або цінний метал (лита латунь, бронза, мідь, коване залізо).

- Дизайнерська модель. Навіть найменший аксесуар, виконаний зі смаком, буде буквально «кричати» про свою витонченості. Будь то стиль під старовину, прованс або мінімалізм, неважливо який саме, але бажано його присутність. Якщо підставка виконана з металу, то добре б звернути увагу на завитки в її деталях: старовинні орнаменти та візерунки додадуть лиску, а позолочений або мідний блиск підкреслить їх витонченість.

- Ексклюзивність. Кожен поважаючий себе людина не захоче отримати в подарунок річ з китайського стихійного ринку. Ознаки ручної роботи, а ще краще відмітка про це в вигляді делікатно підпису, логотипа або клейма порадує око найвибагливішого майбутнього володаря підставки.

У нашому інтернет-магазині всі представлені моделі в розділі «Підставки для листів» відповідають перерахованим вище параметрам. На яку б підставку не занепав вибір покупця, він буде беззастережно вдалим.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.