Eva Solo

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 28 товарів

Бренд


Старовинна ікона архангела Михайла початку XX століття Детальніше

Продукція бренду Eva solo: унікальність і якість.

Продукція бренду Єва соло - це якість, перевірена часом. Бренд створено в Данії, існує з 1997 року і до цього дня. Для компанії важлива якість продукції та відповідність запитам клієнтів, за що отримала безліч європейських нагород.


Кожна річ, створена компанією, поєднує в собі якість, унікальність і естетику. Над створенням кожного продукту працює ціла команда майстрів своєї справи. Створення унікального дизайну, опрацювання деталей, вибір найякісніших матеріалів, спеціальні технології виготовлення, упаковка. Взявши до уваги всі дрібниці, створюється ексклюзивний продукт. Такі речі здатні прикрасити життя кожної людини, стати прикрасою інтер'єру і незамінним помічником. Вони стануть найкращими подарунками для найближчих.


В асортименті представлені унікальні товари на будь-який смак:
- Посуд для чаю / кави: кавники, заварники, чайники. Такий посуд здатний подарувати не тільки любов і турботу, а й безліч приємних теплих зустрічей і бесід.
- термопосуду: термокувшіни, термокружки. Чи збережуть тепло і стануть відмінними супутниками на довгі роки.
- Карафе
- Годівниці для птахів. Здатні здивувати будь-якого, а унікальний дизайн подарує естетичне задоволення. Дозволить бути ближче до природи і відчути гармонію.
- Форми для випікання. Прослужать довгі роки і подарують безліч смачних страв.
- Гриль і різне приладдя до нього. Стануть незамінними атрибутами заміського відпочинку.
- Горщики для квітів: підвісні, з функцією самополіва.
- Столові прилади: посуд, столові прилади, аксесуари.
Такі унікальні подарунки здатні порадувати і здивувати близьку людину, створити приємну атмосферу для хорошого життя. Окрім краси в кожному продукті має місце зручність в застосуванні. Компанія Eva solo завоювала репутацію елітного бренду, тому виробляє унікальні і досить дорогі товари.
Таку продукцію досить складно купити у представників масових брендів. Товари бренду можна набути в інтернет-магазині Fama.