Wine Enthusiast

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 12 товарів

Бренд


Перше видання Києво-Печерської Лаври Детальніше

Ексклюзивні подарунки Wine Enthusiast

Wine Enthusiast це компанія, яка краще, ніж хто-небудь ще розбирається в сортах вина, і створення спільної, особливої ​​атмосфери для любителів самого вишуканого напою з винограду. Wine Enthusiast вже понад тридцять років займається створенням ексклюзивних аксесуарів для вина, а так само має свій журнал, де можна знайти рекомендації від найавторитетніших сомельє світу.

У каталозі нашої компанії ви зможете знайти подарунок на будь-який смак. Від ексклюзивного штопора ручної роботи до спеціалізованих винних шаф, з підтриманням заданої температури. Всі види вишуканих подарунків перерахуємо нижче:

- Винні погреби
- Винні шафи для охолодження і зберігання
- Келихи
- Фурнітура
- Аксесуари
Якщо ви хочете здивувати людину, у якого, здавалося б, є все, найдорожчим подарунком стане винний льох. Кращого приміщення для зберігання колекційних екземплярів не придумаєш. У разі якщо простір не дозволяє, краще купити винний шафа, який буде зібраний спеціально для вас, з урахуванням всіх ваших вимог і побажань.


Радимо відразу вибрати фурнітуру для шаф, яка підходить під загальну стилістику навколишнього дизайну.

Окремо хочеться зупинитися на Декантер. Вибір цих незвичайних ваз по-справжньому великий. Але це не означає, що ви не зможете замовити декантер своєї химерної форми. Вони служать не тільки для прикраси або декору, але і прекрасно замінюють посудину для вина.

Особливе значення для винного ентузіаста мають аксесуари. Головна розкіш криється в дрібницях. На сторінках каталогу Wine Enthusiast ви зможете вибрати всілякі аксесуари для вина і декору. Звичайно, головним доповненням або навіть необхідністю завжди був штопор. При всій, здавалося б, простоті цього пристрою, вибір досить великий. І він обумовлений не тільки дизайном, але і специфікою. Так існують автоматичні штопори, з якими не доведеться застосовувати силу, і штопори класичного або важільного типу.

Для того щоб купити подарунок любителю хорошого вина не потрібно довго вибирати магазин. Кращим варіантом завжди стане Wine Enthusiast.

 

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.