Wine Enthusiast

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 30 товарів

Бренд


Eva Solo декантер для охолодження вина Детальніше

Ексклюзивні подарунки Wine Enthusiast

Wine Enthusiast це компанія, яка краще, ніж хто-небудь ще розбирається в сортах вина, і створення спільної, особливої ​​атмосфери для любителів самого вишуканого напою з винограду. Wine Enthusiast вже понад тридцять років займається створенням ексклюзивних аксесуарів для вина, а так само має свій журнал, де можна знайти рекомендації від найавторитетніших сомельє світу.

У каталозі нашої компанії ви зможете знайти подарунок на будь-який смак. Від ексклюзивного штопора ручної роботи до спеціалізованих винних шаф, з підтриманням заданої температури. Всі види вишуканих подарунків перерахуємо нижче:

- Винні погреби
- Винні шафи для охолодження і зберігання
- Келихи
- Фурнітура
- Аксесуари
Якщо ви хочете здивувати людину, у якого, здавалося б, є все, найдорожчим подарунком стане винний льох. Кращого приміщення для зберігання колекційних екземплярів не придумаєш. У разі якщо простір не дозволяє, краще купити винний шафа, який буде зібраний спеціально для вас, з урахуванням всіх ваших вимог і побажань.


Радимо відразу вибрати фурнітуру для шаф, яка підходить під загальну стилістику навколишнього дизайну.

Окремо хочеться зупинитися на Декантер. Вибір цих незвичайних ваз по-справжньому великий. Але це не означає, що ви не зможете замовити декантер своєї химерної форми. Вони служать не тільки для прикраси або декору, але і прекрасно замінюють посудину для вина.

Особливе значення для винного ентузіаста мають аксесуари. Головна розкіш криється в дрібницях. На сторінках каталогу Wine Enthusiast ви зможете вибрати всілякі аксесуари для вина і декору. Звичайно, головним доповненням або навіть необхідністю завжди був штопор. При всій, здавалося б, простоті цього пристрою, вибір досить великий. І він обумовлений не тільки дизайном, але і специфікою. Так існують автоматичні штопори, з якими не доведеться застосовувати силу, і штопори класичного або важільного типу.

Для того щоб купити подарунок любителю хорошого вина не потрібно довго вибирати магазин. Кращим варіантом завжди стане Wine Enthusiast.