Вініловий Програвач CROSLEY (Кросли)

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 75 товарів

Бренд


. Детальніше

CROSLEY - оригінальність і ексклюзив в кожній деталі

Компанія CROSLEY є одним з відомих виробників портативних вінілових програвачів, який на протязі вже більше 25 років радує фанатів аналогового звучання. Оригінальний дизайн, сміливі рішення і стилізація дозволили продукції Крослі стати відомою в усьому світі. Висока якість і ексклюзивні моделі зроблять подарунок неповторним і порадують як справжніх цінителів стилю 50-х років США, так і любителів оригінальних і практичних речей.
Продукція компанії представлена ​​кількома напрямками:
- вінілові програвачі;
- ретро телефони.


Стаціонарний вініловий програвач, завдяки своєму дизайну, привнесе в інтер'єр особливу атмосферу і стане яскравим акцентом, який нікого не залишить байдужим. А мобільні переносні моделі, створені у вигляді стильного невеликої валізи, допоможуть влаштувати незабутнє свято в будь-якому місці. Дорогі і якісні матеріали, використовувані в обробці, підкреслять статус господаря і безсумнівно привернуть увагу оточуючих.
Справжній цінитель ретро речей буде в захваті від унікальних моделей телефонів, які ніби повернулися з минулого століття. Оригінальні деталі у вигляді декоративних приймачів монет або крутиться диска занурять в атмосферу минулого і стануть завершальними штрихами в оформленні інтер'єру.
Крім унікального дизайну, продукція відрізняється високою функціональністю і сучасними технологічними рішеннями.

виниловый проигрыватель crosleyЧистота звуку і програвання платівок будь-якого формату порадують справжніх фанатів вінілового звучання, а можливість підключення зовнішніх колонок зробить господаря найочікуванішим гостем вечірок.
Вибравши в якості подарунка продукцію цього бренду, ви гарантовано здивуєте друзів і знайомих. Вони відносяться до категорії віп і підійдуть для досвідчених людей, які розуміють толк в оригінальних речах і цінують неабиякі презенти. Крім того, такий вибір підкреслить Ваш смак і не дозволить залишитися непоміченим на будь-якому святі чи торжестві. Придбання продукції компанії допоможе Вам порадувати незабутнім подарунком своїх друзів і близьких.