Virtus

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 8 товарів

Бренд


Подарунки з українською символікою Детальніше

Virtus 1945 був інтегратором в секторі декоративної бронзи на світовому ринку, виробляючи товари, які охоплюють досить широкий діапазон стилів з декоративною інтер'єрної обробкою.
Торгова марка іспанської фабрики Virtus 1945 пропонує широкий асортимент сувенірів і предметів інтер'єру з бронзи (годинники, канделябри, консолі, дзеркала, фігури людей, птахів, тварин і т.д.). Ці вироби відносяться до різних стилів: готика, бароко, рококо, ампір і є копіями антикварних предметів, які прикрашали інтер'єри палаців Франції, Англії, Іспанії та Португалії в 17-19 ст. Процес виробництва сувенірів заснований на давніх традиціях португальських майстрів лиття в пісок. Він тривалий і трудомісткий. Основні стадії виробництва виконуються вручну.
Продукція фабрики Virtus продається в 23-х країнах світу: Англії, Франції, США, Японії і т.д. і є лідером по виробництву виробів з бронзи на світовому ринку. Асортимент фабрики налічує більше 800 найменувань і постійно розширюється. Колекція бронзових виробів іспанської фабрики Virtus переживши століття, перевірена часом, перетворилася в класику, дійшовши до наших днів.